بهینه‌ساز بزرگ بازی Heroes of the Storm یک نقشه جدید و یک شخصیت Overwatch را اضافه خواهد کرد

۷ مهر ۱۳۹۵ - ۱۸:۲۷
اضافه شدن نقشه و قهرمان جدید در آینده ای نزدیک برای بازی Heroes of the Storm

جدیدترین بروزرسانی بازی Heroes of the Storm هم اکنون قابل دریافت می‌باشد. در این بروزرسانی شاهد افزوده شدن دو محتوای مهم و همچنین اعمال تغییراتی در بازی خواهید بود که برخی از آنها بسیار قابل توجه هستند.

در نقشه جدید این بازی که Warhead Junction نامیده می‌شود، بازیکنان موظف خواهند بود تا به جمع‌آوری بمب‌های هسته‌ای که در سرتاسر نقشه پخش شده‌اند بپردازند و از آنها در جهت نابودی پایگاه دشمن استفاده کنند.

بازیکنان با جمع کردن هر بمبی بایستی منتظر مانده تا آن بمب مسلح شده و سپس آن را به نزدیکترین موقعیت مد نظر پرتاب کنند. تا زمانیکه بازیکنان اقدام به شلیک نکرده‌اند همچنان قادر به کشتن دشمنان خواهند بود اما باید بمب بدست آورده را زمین بگذارند. این کار موجب خواهد شد تا فردی از تیم مقابل بمب زمین گذاشته شده را بردارد و از آن استفاده کند.

محتوای دیگر اضافه شده یک شخصیت از بازی Overwatch می‌باشد که Zarya نام دارد. عملکرد او همچون بازی Overwatch می‌باشد، او از خود و هم تیمی‌های خود برای مدت محدودی محافظت کرده و قابلیت اعمال آسیب بیشتری را به دشمنان خواهد داشت. یکی از توانایی‌های Heroic او مشابه قابلیت Ultimate او در بازی Overwatch می‌باشد که می‌تواند دشمنان نزدیک خود را به محل مورد نظر خود هدایت کند. قابلیت دیگر او با قابلیت شرح داده شده اخیر در متضاد است یعنی او این قابلیت را خواهد داشت تا دشمنان را از یک موقعیت دور کند و مانع از ورود چند ثانیه‌ای آنها به موقعیت خاصی شود.

همچنین در بروزرسانی امروز شاهد اضافه شدن ۳ لباس جدید هستیم که دوتای آنها مربوط به شخصیت Zarya و یکی از آنها مربوط به شخصیت Rexxar می‌باشد. Diablo اکنون ۲ هزار طلا یا ۳٫۴۹ دلار ارزش دارد، در حالیکه Muradin چهار هزار طلا یا ۶٫۴۹ دلار ارزش دارد. شرکت بلیزارد همچنین اعلام کرد که دومین مرحله آموزشی بازی را بهبود داده است و همچنین تغییراتی در گیم‌پلی و رابط کاربری انجام داده است. این شرکت اعلام نمود:

مرحله آموزشی مورد نظر اکنون خدمات بهتری را بوسیله مکانیک منحصر بفرد Heroes of the Storm به بازیکنان ارائه خواهد کرد.

همچنین این بروز رسانی تغییراتی در بازی در جهت بهبود پایداری و ثبات آن اعمال کرده است. این بروز رسانی همچنین شامل تغییراتی برای شخصیت‌های بازی می‌باشد.

0
0
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید