لیمیتد ران گیمز نسخه‌ی فیزیکی رایانه‌های شخصی The Silver Case HD را عرضه می‌کند

۶ مهر ۱۳۹۵ - ۰۱:۳۶

لیمیتد ران گیمز اعلام کرده است که با سودا۵۱ جهت عرضه‌ی نسخه‌ی فیزیکی The Silver Case HD برروی رایانه‌های شخصی همکاری می‌کند و در ادامه جزئیات بیشتری را مرور خواهید کرد.

با اینکه در اصل قرار بود این نسخه‌ی بهبودیافته‌ی The Silver Case به‌صورت دیجیتالی عرضه شود، اما لیمیتد ران گیمز عرضه‌ی نسخه‌ی فیزیکی را برای دارندگان رایانه‌های شخصی بر عهده گرفته است. علاوه بر این، این شرکت جزئیاتی را با طرفداران به‌اشتراک گذاشته است:

در سایر اخبار، ما باری دیگر عرضه‌ی بازی‌ها را آغاز کرده‌ایم. ما تجربه‌ی بدی با مرکز پاسخگویی‌مان داشته‌ایم و می‌خواهیم اطمینان یابیم که عناوین‌مان بدون هیچ مشکلی به طرفداران ارائه شوند. در حال حاضر، ما دارای بیش از ۳۰ بازی در سونی هستیم که برای عرضه به‌صورت فیزیکی آماده‌اند. قرار است فصل زمستان و نیمه‌ی اول سال پرمشغله‌ای را شاهد باشیم! همچنین فروشی از تمامی موجودی عناوین گذشته‌ی خود را در Black Friday مدیریت خواهیم کرد!

عناوین جدیدی که توسط لیمیتد ران گیمز منتشر خواهند شد، شامل Mystery Chronicle: One Way Heroics و Thomas Was Alone می‌شوند که پلتفرم آن‌ها دو کنسول پلی‌استیشن۴ و پلی‌استیشن ویتا هستند.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید