محتوای بخش داستانی Battlefield 1 توسط ESRB مشخص شد

۵ مهر ۱۳۹۵ - ۱۱:۵۶

ESRB در حال حاضر Battlefield 1 را رده‌بندی کرده که مقداری جزئیات راجع به محتوای بخش داستانی را فراهم می‌کند.

ESRB بازی Battlefield 1 را برای درجه سنی M یعنی بازی‌بازانی که ۱۷ سال سن یا بیشتر دارند در نظر گرفته است. دلیل آن هم محتوای بخش داستانی که شامل “خون، کلمات نامناسب و خشونت” می‌شوند بوده‌اند.

در ادامه می‌توانید توضیحات ESRB را مشاهده کنید:

Battlefield 1 عنوانی در سبک اول شخص تیراندازی است که در مناطق گوناگون دوران جنگ جهانی اول جریان دارد. بازی‌بازان در طول پیشرفت در بخش داستانی، کنترل خلبان جنگنده، خدمه، جنگجوی شورشی و پیام‌رسان را به‌‌منظور به پایان رساندن ماموریت‌ها به‌دست می‌آورند. شخصیت‌های بازی از سلاح‌هایی مانند رایفل، هفت تیر، مسلسل و نارنجک برای کشتن سربازان دشمن در جنگ‌های دیوانه‌وار و واقع‌گرایانه استفاده می‌کنند. جنگ‌ها با شنیدن صداهای مکرر تیراندازی، گریه دیگران از درد و انفجارها در بازی نشان داده می‌شوند.

برخی صحنه‌ها دشمنانی که شعله افکن دارند را به تصویر می‌کشند. صدای فریاد سربازان در هنگامی که در شعله‌های آتش می‌سوزند شنیده می‌‌شود. بازی‌بازان همچنین می‌توانند از چاقو یا سرنیزه برای از بین بردن دشمنان به‌صورت مخفی‌کاری استفاده کنند. پاشیده شدن خون در زمانی که دشمنان ضربه می‌خورند هم قابل مشاهده است. یکی از صحنه‌ها خون و اجساد را پس از نبرد به تصویر می‌کشد. کلمه “f**k” هم در دیالوگ‌ها شنیده می‌شود.

بازی Battlefield 1 در ۲۱ اکتبر (جمعه ۳۰ مهر) برروی پلتفرم‌های ایکس‌باکس وان، پلی‌استیشن ۴ و رایانه‌های شخصی منتشر می‌شود. مشترکین EA Access یا Origin Access هم می‌توانند نسخه اصلی را در ۱۸ اکتبر (سه‌شنبه ۲۷ مهر) تجربه کنند البته در E3 2016 اعلام شد دارندگان کنسول ایکس‌باکس وان حتی زودتر می‌توانند به تجربه بازی بپردازند.

بتای Battlefield 1 با داشتن ۱۳٫۲ میلیون بازی‌باز به بزرگ‌ترین بتای الکترونیک‌آرتز در تاریخ تبدیل شده است. با توجه به اطلاعات، تعداد بازی‌بازان بتای Battlefield 1 دو برابر از نیروهای بریتانیایی و عثمانی‌ای که در طول جنگ جهانی اول در خاورمیانه مستقر شدند هم بیشتر بود. شما می‌توانید در این بخش جزئیاتی کامل راجع به آمار بتای بازی را مشاهده کنید.

علاوه بر این، می‌توانید مقاله “نگاهی بر بتای Battlefield 1” را در این بخش به قلم سهند عباسپور مطالعه کنید.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید