احتمال دارد محتوای دانلودی جدیدی برای بازی Mortal Kombat XL منتشر شود

۲ مهر ۱۳۹۵ - ۱۵:۱۲
احتمال دارد محتوای دانلودی جدیدی برای بازی Mortal Kombat XL منتشر شود

شایعاتی مبنی بر انتشار Kombat Pack 3 به گوش می‌رسد. در ادمه خبر با گیمفا همراه باشید.

همانطور که می‌دانید بازی Mortal Kombat X نمایش چندان خوبی بر روی رایانه‌های شخصی نداشت و نتوانست در حد انتظار ظاهر شود، حال به‌تازگی نسخه رایانه‌های شخصی بازی Mortal Kombat XL برای این پلتفرم عرضه شده‌است. اد بون سازنده بازی Mortal Kombat مدتی بود که اخباری مبنی بر انتشار این نسخه از Mortal برای رایانه‌های شخصی منتشر می‌کرد که بالاخره این اتفاق روی داد و Mortal Kombat XL برای این پلتفرم منتشر شد.

اد بون علاقه بسیار زیادی به شبکه اجتماعی توییتر دارد و بیشتر اوقات با نوشته‌هایی طنزآمیز طرفداران خود را از برنامه‌های پیش رو مطلع می‌کند. در آخرین توییتی که از بون منشتر شده‌است ما شاهد یک تصویر طنزآمیز به همراه دو کلمه Kombat Pack 3 می‌باشیم که در قسمت پایانی خبر این تصویر را می‌توانید مشاهده کنید. این توییت می‌توانید نوید عرضه محتوای دانلودی Kombat Pack 3 را به طرفداران بدهد.

باتوجه به موفقیتی که دو Kombat Pack قبلی توانسته‌اند کسب کنند، این احتمال قوی وجود دارد که شاهد انتشار Kombat Pack 3 در آینده‌ای نزدیک باشیم که یکی از اتفاقات مهم در محتوای دانلودی جدید می‌تواند امکان بازی کردن دو شخصیت محبوب Fujin و Frost باشد.

شایعاتی مبنی بر تمرکز استودیو نتررالم بر روی سری جدید بازی نیز Injustice به گوش می‌رسد.

در قسمت زیر تصویری که در توییت بون منشتر شده را می‌توانید مشاهده کنید.

0
0
برچسب‌ها:

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید