گیفت کارت
گیفت کارت

تماشا کنید: نسخه رایانه‌های شخصی Forza Horizon 3 در کیفیت ۴K و Ultra خیره‌کننده است

۳۱ شهریور ۱۳۹۵ - ۲۱:۳۹

در روز جاری اخبار بیشتری مربوط به نسخه رایانه‌های شخصی Forza Horizon 3 مانند تصاویری از تنظیمات گرافیکی و آماده شدن برای پیش‌دانلود منتشر شد. حال با انتشار یک ویدیوی جدید از گیم‌پلی، بازی‌بازان می‌توانند گرافیک بازی در رزولوشن ۴K و تنظیمات Ultra را مشاهده کنند.

ویدیوی جدید از Forza Horizon 3 در کیفیت ۴K که توسط یکی از کانال‌های یوتیوب به نام PS360HD به اشتراک گذاشته شده، نشان می‌دهد که بازی در سیستم‌های قوی تا چه اندازه زیبا به‌‌نظر می‌رسد. متاسفانه می‌توان افت فریم‌هایی را در ویدیو مشاهده کرد اما ظاهرا این مشکل به علت ظبط گیم‌پلی به وجود آمده که در برخی مواقع باعث افت فریم می‌شود.

دانلود با کیفیت ۱۰۸۰p

دانلود با کیفیت ۷۲۰p

دانلود با کیفیت ۴۸۰p

Forza Horizon 3 آخرین نسخه از این سری است که توسط استودیوی پلی‌گروند گیمز (Playground Games) ساخته می‌شود. این عنوان به بازی‌بازان اجازه کاوش در استرالیا به‌همراه بیش از ۳۵۰ ماشین از سراسر جهان را می‌دهد.

Forza Horizon 3 در ۲۷ سپتامبر (سه‌شنبه ۶ مهر) برروی پلتفرم‌های ایکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد اما اگر نسخه Ultimate را خریداری کرده باشید، می‌توانید در ۲۳ سپتامبر (۲ مهر) به تجربه بازی بپردازید. دموی آن هم در حال حاضر برای ایکس‌باکس وان در دسترس قرار دارد و دموی نسخه رایانه‌های شخصی هم مدتی پس از عرضه نسخه نهایی انتشار می‌یابد. این بازی از برنامه Xbox Play Anywhere هم پشتیبانی می‌کند؛ یعنی شما نسخه دیجیتالی بازی را برروی ایکس‌باکس وان خریداری کرده و نسخه رایانه‌های شخصی را به رایگان دریافت می‌کنید یا برعکس.

علاوه بر این، نمرات آن را می‌توانید در این بخش مشاهده کنید که نشان از بازی بسیار موفقی دارند.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید