نسخه رایانه‌های شخصی Forza Horizon 3 آماده پیش دانلود است

۳۱ شهریور ۱۳۹۵ - ۱۷:۲۰

در حالی که عنوان Forza Horizon 3 در هفته آینده عرضه می‌گردد، مایکروسافت اعلام کرده که نسخه رایانه‌های شخصی این بازی از هم‌اکنون آماده پیش دانلود است. همچنین، دیروز حساب رسمی Forza در توییتر نیز خبر از عرضه درایورهای انویدیا و ای‌ام‌دی داده است. در ادامه مطلب با گیمفا همراه باشید.

متن توییت ذکر شده چنین است:

نسخه‌ رایانه‌های شخصی (ویندوز ۱۰) Forza Horizon 3 از هم‌اکنون آماده پیش دانلود است. درایورهای بازی نیز فردا از سوی انویدیا و ای‌ام‌دی منتشر می‌شود.

— Forza Motorsport (@ForzaMotorsport) September 20, 2016

Forza Horizon 3 در تاریخ ۲۷ سپتامبر (مصادف با ۶ مهر) برای کنسول ایکس باکس وان و پلتفرم رایانه‌های شخصی عرضه می‌شود. هنوز مشخص نیست که نسخه ایکس باکس وان این بازی نیز برای پیش دانلود آماده شود.

 

همچنین، یک نسخه دمو برای ایکس باکس وان دردسترس است. کاربران رایانه‌های شخصی نیز یک نسخه دمو دریافت خواهند کرد، ولی تاریخ عرضه آن بعد از انتشار رسمی بازی است! اگر قصد خریداری Forza Horizon 3 را در رایانه شخصی خود دارید، می‌توانید در این صفحه شاهد سیستم پیشنهادی بازی باشید تا ببینید سخت افزار شما توان اجرای آن را دارد یا خیر.

تاریخ انتشار رسمی این عنوان ۲۷ سپتامبر است، ولی افرادی که نسخه Ultimate Edition این بازی را خریداری کرده‌اند می‌توانند از تاریخ ۲۳ سپتامبر (مصادف با ۲ مهر) به تجربه بازی بپردازند. به‌علاوه، این عنوان جزو برنامه Play Anywhere نیز است، به این معنا که اگر شما نسخه دیجیتالی این بازی را برای ایکس باکس وان خریداری کنید، در حقیقت نسخه رایانه‌های شخصی این بازی را نیز در اختیار دارید یا بالعکس. نمرات Forza Horizon 3 به‌تازگی منتشر شده است که می‌توانید در این صفحه آنها را مشاهده کنید.

0
0
برچسب‌ها: ، ، ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید