تماشا کنید: تریلر جدید Sea of Thieves غروب خیره‌کننده آن را نشان می‌دهد

۳۱ شهریور ۱۳۹۵ - ۱۸:۰۸

استودیوی رِیر جدیدترین ویدیو از پشت صحنه ساخت بازی Sea of Thieves را منتشر کرده که برروی نورپردازی و اینکه چون برای زیبا سازی طلوع و غروب خورشید استفاده می‌شود تمرکز می‌کند.

این ویدیو تحت عنوان “Let There Be Light” منتشر شده که در آن رایان استیونسون، کارگردان هنری بازی و اندرو فینچ، طراح محیط‌های اصلی بازی، ترفندها و تکنیک‌های مربوط به سیستم نورپردازی بازی را مورد بحث قرار می‌دهند. همان‌طور که مشاهده می‌کنید، سازندگان سعی داشته‌اند نورپردازی بازی واقع‌گرایانه به‌نظر رسد و چنین موردی برای عنوانی که برروی دزدان دریایی تمرکز دارد و بیشتر باید در دریا سپری کنید بسیار مهم است.

دانلود با کیفیت ۱۰۸۰p

دانلود با کیفیت ۷۲۰p

دانلود با کیفیت ۴۸۰p

فینچ توضیح می‌دهد که صبح، ظهر، بعد از ظهر، شب و همچنین زمان انتقالی بین آن‌ها سیستم نورپردازی خاصی در نظر گرفته شده است.

این ویدیو بخشی از سری Tavern Talk بوده که در آن سازندگان راجع به عناصر خاص بازی صحبت می‌کنند. ویدیوهای قبلی برروی ابر و آب‌های درون بازی متمرکز بودند.

Sea of Thieves در سال ۲۰۱۷ برروی دو پلتفرم ایکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد. این بازی از برنامه Xbox Play Anywhere هم پشتیبانی می‌کند؛ یعنی شما نسخه دیجیتالی بازی را برروی ایکس‌باکس وان خریداری کرده و نسخه رایانه‌های شخصی را به رایگان دریافت می‌کنید یا برعکس.

مایکروسافت همچنین بیانیه کرده که این عنوان، بهترین بازی‌ای است که استودیوی رِیر می‌سازد.

0
0
برچسب‌ها:

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید