شرکت یوبی‌سافت نتایجی از تست آلفای بازی For Honor را به اشتراک گذاشت

۳۰ شهریور ۱۳۹۵ - ۰۵:۱۱

با پایان تست آلفای بازی For Honor، شرکت یوبی‌سافت اطلاعاتی را در مورد این تست به اشتراک گذاشت. تست آلفای بازی For Honor در مدت ۱۵ تا ۱۸ سپتامبر (۲۵ تا ۲۸ شهریور) برروی پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی در جریان بود و بازیکنان به جنگجویان Kensei ،Orochi ،Warden ،Raider ،Conqueror و Berserker دسترسی داشتند. همچنین در تست آلفا ۳ حالت چند نفره قابلیت بازی را داشتند که شامل حالت‌های ۱v1 Duel ،۲v2 Brawl و ۴v4 Dominion می‌شدند.

در ادامه جزئیات ارائه شده توسط یوبی سافت را مشاهده خواهید کرد:

  • حدود صدها نفر از هزاران بازیکن برای دوره تست آلفای این بازی دعوت شدند، این تعداد بیشترین آمار یوبی سافت در تست آلفای عناوین خود تا به امروز بوده است. بصورت میانگین بازیکنان ۴ ساعت و ۳۸ دقیقه زمان خود را در این بازی سپری کردند و حالت‌های Duel ،Brawl و Dominion از بخش چند نفره بازی را بررسی کردند. همچنین بازیکنان سیستم پیشرفت و سفارشی سازی بازی For Honor را مورد آزمایش قرار دادند. مدت زمان اجرای بازی بطور مستمر، بصورت روزانه افزایش می‌یافت و بیش از یک سوم کل بازیکنان فعال در مدت سه یا چهار روزه تست آلفا به اجرای آن پرداختند.
  • در مدت تست آلفا، این بازی جایگاه دوم تماشا در Twitch.tv را به خود اختصاص داده بود و توانست نام خود را در کنار اسامی چون World of Warcraft ،Counter-Strike و Dota 2 قرار دهد.
  • در این بازی بطور تقریبی دارای ۵,۵۷۷,۰۰۰ execution و ۸۹,۶۰۳,۹۰۰ شکست جنگجو بوده‌ایم و بطور میانگین می‌توان گفت که در هر ثانیه شاهد ۱۶ execution و ۲۵۹ شکست جنگجویان بوده‌ایم.
  • آپ‌تایم ما برروی کنسول‌ها ۹۹٫۹۵ در طول این تست آلفا بوده است و بسیار شبیه به آپ‌تایم وعده داده شده از سوی تامین کنندگان خدمات بوده است. با وجود پیوستن بازیکنان از سرتاسر دنیا، میانگین زمان ساخت مسابقات برای حالت‌های مختلف بخش چند نفره، برابر با ۲۰ ثانیه بوده است.
  • تقاضا برای شرکت در بتای این بازی حدود ۴۰ درصد بیشتر از سایر عناوین یوبی سافت بوده است.

همچنین استفان کاردین به عنوان تهیه کننده اعلام کرد:

بسیار شگفت انگیز است که شاهد چنین استقبالی از تست آلفا و جذابیت آن برای بازیکنان بوده‌ایم. امیدواریم این موضوع بدین معنی بوده باشد که بازیکنان به رقابتی بودن و سرگرم کننده بودن بازی For Honor پی برده‌اند.

بازی For Honor در تاریخ ۱۴ فوریه سال ۲۰۱۷ (۲۶ بهمن ماه سال ۱۳۹۵) برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی عرضه خواهد شد.

0
0
برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید