سگا به نسخه‌ی واقعیت مجازی Alien: Isolation اشاره دارد

۳۰ شهریور ۱۳۹۵ - ۰۱:۳۱

Alien: Isolation قطعا جزو ترسناک‌ترین بازی‌های چند سال گذشته است، اما هر چقدر هم که برروی کنسول‌ها و رایانه‌های شخصی عالی و ترسناک باشد، ولی راه جدیدی وجود دارد تا باعث القای بیشتر حس ترس شود؛ یعنی استفاده از واقعیت مجازی. در ادامه همراه گیمفا باشید تا از جزئیات بیشتری آگاهی یابید.

همان‌طور که گفته شد، با استفاده از تکنولوژی واقعیت مجازی می‌توان Alien: Isolation را ترسناک‌تر کرد و حتی قبلا دمویی از نسخه‌ی آکیلوس ریفت این عنوان به‌انتشار رسید که متاسفانه هیچ وقت شاهد یک بازی کامل از آن نبودیم. حال بعد از مدتی، از دوباره می‌بینیم که راجع به Alien: Isolation در واقعیت مجازی صحبت می‌شود و رئیس سگای اروپا، یورگن پست، طی گفت و گویی با وب‌سایت MCV گفته است:

واقعیت مجازی موردتوجه کل شرکت قرار گرفته است. ما دارای کیت‌های زیاد واقعیت مجازی هستیم و مردم با آن‌ها بازی می‌کنند. ما در حال بررسی راه‌هایی برای انتشار بازی‌ها هستیم، اما تاکنون چیزی را معرفی نکرده‌ایم، ولی بسیار به این اتفاق نزدیک هستیم.

سه سال گذشته، ما Alien: Isolation را برروی آکیلوس ریفت در قالب دموی ترسناکی پیاده‌سازی کردیم. ارائه‌ی این بازی در واقعیت مجازی می‌تواند یک رویا باشد، اما رویاها هم به حقیقت خواهند پیوست… واقعیت مجازی زمان‌بر است ولی ما شروع به انتشار چندین بازی کرده‌ایم تا یاد بگیریم و تجربه کسب کنیم و واقعیت مجازی جزو پلتفرم‌های آینده خواهد بود.

Alien: Isolation در سال ۲۰۱۴ برروی پلی‌استیشن۴، ایکس‌باکس‌وان و رایانه‌های شخصی عرضه شد و هنوز اطلاعاتی راجع به انتشار نسخه‌ی جدید موجود نیست و نمی‌دانیم که آیا این بازی ادامه می‌یابد یا خیر.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید