گزارش: نینتندو ان‌ایکس برای شرکت نینتندو یک ریبوت محسوب می‌شود

۲۸ شهریور ۱۳۹۵ - ۲۰:۱۵

گرچه هنوز گزارشات تایید نشده‌ای در مورد کنسول ان‌ایکس شرکت نینتندو وجود دارد اما یکی از چیزهایی که به گونه‌ای واضح به نظر می‌رسد این است که این کنسول برای نینتندو بصورت کلی چیز جدیدی می‌باشد.

براساس ویدئو چت اخیر آی‌جی‌ان با نینتندو که شامل اطلاعاتی از منابع داخلی و سازندگان ان‌ایکس می‌باشد، به پیر اشنایدر از آی‌جی‌ان گفته شد که این پلتفرم یک ریبوت برای نینتندو محسوب می‌شود. احتمالاً این موضوع به بازگشت و استفاده از کارتریج و بازگشت به روزهای درخشان پلتفرم‌هایی نظیر NES و SNES اشاره داشته باشد.

منابع آقای اشنایدر همچنین در مورد نحوه و ضرورت پورتابل بودن ان‌ایکس صحبت کرده‌اند. پیر به شخصه متقاعد شد که کنسول ان‌ایکس از کارت حافظه استفاده خواهد کرد. یک دکمه اشتراک گذاری نیز ممکن است که در کنار split D-pad موجود باشد و احتمال این موضوع مخصوصاً زمانیکه بازاریابی نینتندو برروی آن تمرکز داشته است، بیشتر بنظر می‌رسد. همچنین این کنسول ظاهراً از اشعه فروسرخ استفاده می‌کند که الزاماً به معنی استفاده اصلی آن برای کنترل کردن بازی‌ها نیست.

کنترلر جداشدنی این دستگاه نیز به عنوان کاهش هزینه‌های آن و به عنوان الحاقیات این دستگاه توصیف شده است.

همچنین وجود رزولوشن ۷۲۰p نیز به عنوان احتمالی موثق اعلام شده است. قابل ذکر است که احتمال اغراق در کلیه مطالب گفته شده وجود دارد.
کنسول نینتندو ان‌ایکس طبق برنامه ریزی در ماه مارس سال ۲۰۱۷ منتشر خواهد شد.

0
0
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید