گیفت کارت
گیفت کارت

صحبت‌های اخیر کوجیما راجع به عناوین Death Stranding و Metal Gear Survive

۲۸ شهریور ۱۳۹۵ - ۱۲:۳۹

هیدئو کوجیما در رویداد توکیو گیم شوی ۲۰۱۶ جزئیات جدیدی از عنوان جدید خود یعنی Death Stranding به اشتراک گذاشت که برای مشاهده آن‌ها پیشنهاد می‌کنیم در ادامه مطلب با گیمفا همراه باشید.

کوجیما گفت تاریخ انتشار Death Stranding از هم‌اکنون مشخص شده است. او اشاره کرد که بازی قبل از Tokyo Olympics (سال ۲۰۲۰) و فیلم جدید Akira منتشر می‌شود.

ما همچنین فهمیدیم که بازیگران از هم‌اکنون در حال نقش‌آفرینی در نقش خود هستند و کوجیما اشاره‌ای به یک زن قهرمان در کنار نورمن ریداس کرد. وی پیش از این همچنین به شوخی گفت بازی احتمال دارد که کلا در مورد یک مرد برهنه باشد!

قهرمانان بازی‌های ویدیویی معمولا لباس مخصوص جنگ را برای محافظت از خود به تن می‌کنند اما قهرمان Death Stranding متفاوت خواهد بود.

Death Stranding همچنین نوع کاملا جدیدی از گیم‌پلی Co-Op را معرفی می‌کند اما این گیم‌پلی را می‌توان به‌صورت تک‌نفره هم تجربه کرد. کوجیما افزود می‌خواهد عنوانی را خلق کند که بین مردم زنجیره و ارتباط ایجاد نماید.

از کوجیما پرسیده شد که آیا به پروژه Metal Gear Survive دعوت شده و ایده بازی ماله او بوده یا خیر که وی در پاسخ گفت هیچ چیزی راجع به Meta Gear Survive نمی‌داند و برای ساخت آن دعوت نشده بود. کوجیما ادامه داد Metal Gear Solid برایش مثل یک داستان جاسوسی و سیاسی می‌ماند و چیزی نیست که به زامبی ربط داشته باشد.

کوجی شینکاوا، طراح شخصیت‌ها هم افزود هیچ وقت ندیده که کوجیما راجع به چیزی مانند Metal Gear Survive صحبت کند.

در آخر همچنین دو تصویر منتشر شد که آغاز کار استودیو را نشان می‌داد:

 

Death Stranding در تاریخ نامشخصی برروی کنسول پلی‌استیشن ۴ و به احتمال بالا پلتفرم رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید