گیفت کارت
گیفت کارت

جزییات جدیدی از محتوای دانلودی حالت چند نفره Uncharted 4 در هفته پیش رو منتشر می‌شود

۲۵ شهریور ۱۳۹۵ - ۱۴:۰۷
حالت Survival بازی Uncharted 4 به همراه محتوای دانلودی جدید بخش چندنفره این عنوان در هفته آینده منتشر می‌شود

ناتی داگ قصد دارد در هفته پیش رو طی یک استریم زنده، جزییات جدیدی از محتوای دانلودی بخش چند نفره بازی Uncharted 4 منتشر کند. در ادامه با گیمفا همراه باشید.

باتوجه به برنامه ریزی ناتی داگ قرار است این استریم زنده در تاریخ ۲۱ ماه سپتامبر (۳۱ شهریور) از طریق بلاگ مربوط به این شرکت برای بینندگان به نمایش دربیاید. در این رابطه توضیحات زیر ارائه شده است:

ما در این استریم زنده قصد داریم که تمامی موارد همراه محتوای دانلودی جدید خود با نام Bounty Hunter، که شامل حالتی جدید می‌باشد را برای بینندگان به نمایش بگذاریم. در این بسته یکی از نقشه‌های محبوب هواداران که در بازی Uncharted 2 استفاده شده‌بود نیز گنجانده شده‌است.

شما می‌توانید این استریم زنده را از طریق کانال توییچ شرکت ناتی داگ مشاهده کنید همچنین تیم این شرکت قرار است به پرسش‌های طرفدران نیز پاسخ بدهند. اینطور که پیداست متاسفانه بازهم اطلاعاتی از محتوای دانلودی جدید بخش داستانی بازی در حالت تک‌نفره منتشر نمی‌شود.

بازی Uncharted 4 هم‌اکنون برای کنسول پلی‌استیشن ۴ در دسترس قرار دارد و شما می‌توانید بزودی بسته Explorer را که شامل این محتوای دانلودی جدید نیز می‌شود با قیمت ۲۴٫۹۹ دلار خریداری کنید.

 

0
0
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید