خالق بازی BioShock در مورد یکی از بازی‌های تکمیل شده اما لغو شده خود توضیحاتی ارائه کرد

۲۵ شهریور ۱۳۹۵ - ۰۵:۲۳

در مصاحبه سایت Rolling Stone’s Glixel با طراح بازی BioShock یعنی کن لوین او در مورد یکی از بازی‌های خود که در استایل Zelda بوده است جزئیاتی ارائه کرد و گفت که آنها کار برروی این بازی را تمام کردند اما هرگز آن را منتشر ننمودند چون تیم او از محصول نهایی خشنود نبوده است.

لوین گفت:

این بازی بود که برای پلی‌استیشن ۲ و ایکس‌باکس آماده شده بود. ما هرگز این بازی را منتشر ننمودیم چون با کیفیت‌ استاندارد مد نظر ما فاصله داشت. این بازی، بازی خوبی نبود و معتقد هستم که به ما صدمه وارد کرد.

ما آن را درست پس از System Shock 2 ساختیم. داستان آن بازی در مورد یک زن بود. دختر این زن مرده بود و او تلاش می‌کرد تا طی معماله‌ای با شیطان، دختر خود را از جهنم بازگرداند. موضوع بازی در مورد پذیرش مرگ و از دست دادن بود. در مورد سوگواری. این بازی منعکس کننده چیزی بود که من در زندگی شخصی خودم در آن بازه زمانی تجربه کرده بودم.

لوین افزود که این بازی لغو شده یک بازی سوم شخص با استایل بازی The Legend of Zelda بوده است. او گفت:

در بازی Zelda شما باید ابزاری را پیدا کنید که ضمن استفاده در گیم پلی، ابزارهای کلیدی محسوب می‌شوند. شما از طریق یک سیاه چال حرکت می‌کنید و بمبی را دریافت خواهید کرد. در همین زمان شما به اطراف نگاه می‌کنید و ترک‌های روی دیوار را می‌بینید. کلیه این فرصت‌ها برای من فوق العاده بوده است. عالم پس مرگ بی نظیر است.

اما متاسفانه تیم آقای لوین به سرعت متوجه شد که بازی آنها بازی مناسبی نبوده و کلیه مراحل را متوقف کردند.

مجموعه BioShock: The Collection که شامل نسخه‌های بازسازی شده بازی‌های BioShock ،BioShock 2 و BioShock Infinite می‌باشد هم اکنون برای پلی‌استیشن ۴ و ایکس‌باکس وان در دسترس است و طبق اعلام پیشین در تاریخ ۱۵ سپتامبر برای رایانه‌های شخصی نیز عرضه خواهد شد.

0
0
برچسب‌ها:

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید