محتویات نسخه کلکسیونی بازی Sonic Mania مشخص شدند

۲۳ شهریور ۱۳۹۵ - ۲۰:۱۷

شرکت سگا امروز رسماً محتویات فوق العاده نسخه کلکسیونی بازی Sonic Mania را معرفی نمود.

در محوریت این نسخه یک نمونه ۱۲ اینچی از سونی است که برروی یکی از مدل‌های سگا جنسیس ایستاده است. این قابلیت نیز وجود دارد تا با فشردن آن، آهنگ معروف راه اندازی دستگاه سگا یعنی “SEEGAA” را بشنوید.

نسخه کلکسیونی بازی Sonic Mania همچنین شامل یک کارت فلزی است که شامل کد دانلود بازی می‌باشد. همچنین در این مجموعه شاهد یک کارتریج سگا و یک حلقه طلایی می‌باشیم. کلیه محتویات گفته شده در یک تم سگا جنسیس ارائه خواهند شد.

براساس یوزر توییتر سونیک، این نسخه کلکسیونی تنها برای آمریکا در دسترس خواهد بود. قیمت این نسخه اعلام نشده اما در لیست صفحات فروشگاه آمازون قیمت آن ۷۰ دلار تعیین شده است. طبق تصویر منتشر شده از این نسخه، این نسخه برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی در دسترس خواهد بود.

طبق اعلام یوزر توییتر سونیک قابلیت پیش خرید این نسخه از طریق این صفحه امکان پذیر خواهد بود.

در ماه جولای اعلام شد که بازی Sonic Mania از ویژگی ۲D platformer که در تصاویر و گیم پلی شاهد آن خواهیم بود ما را به یاد بازی سگا جنسیس کلاسیک خواهد انداخت. این بازی دارای مراحل بازسازی شده از بازی‌های Sonic the Hedgehog ،Sonic the Hedgehog 2 ،Sonic CD ،Sonic the Hedgehog 3 و Sonic & Knuckles بوده و یک سری بخش‌های جدید نیز برای آن طراحی شده است.

ساخت Sonic Mania را سگای آمریکا با همکاری پاگودا وست گیمز بر عهده گرفته است. در ساخت این بازی کریستین وایت هد و سیمون توملی که قبلاً نسخه‌های بازسازی شده را برای موبایل پورت کرده بودند هم حضور دارند. تاکاشی لیزوکا که به عنوان رئیس تیم سونیک شناخته می‌شود در رویدادی در ماه جولای اعلام کرد که جزئیات و اطلاعات بیشتری را در اواخر سال جاری میلادی در مورد این بازی دریافت خواهیم کرد.

این بازی طبق برنامه ریزی در بهار سال ۲۰۱۷ منتشر خواهد شد.

بازی دیگری از سونی که در دست ساخت قرار دارد تا حدودی مشابه بازی Sonic Generations است که در سال ۲۰۱۱ منتشر شده بود بدین صورت که نسخه‌های کلاسیک و مدرن سونیک را در خود دارد. این بازی فعلاً عنوانی ندارد و در تعطیلات کریسمس سال ۲۰۱۷ برای پلی‌استیشن ۴، نینتندو ان‌ایکس و ایکس‌باکس وان منتشر خواهد شد.

سگا علاوه بر معرفی دو بازی جدید خود، اطلاعیه دیگری هم در رابطه با بازی Sonic Dash داشته است و اعلام کرد که تا کنون ۲۰۰ میلیون بار دانلود شده است. این عنوان قرار است یک رویداد مخصوص درون بازی را دریافت کند که به موجب آن مرحله Green Hill Zone و شخصیت Classic Sonic ارائه خواهند شد. این رویداد تنها یک هفته طول خواهد کشید اما بعد از آن بازیکنان می‌توانند موارد گفته شده را خودشان آزاد کنند.

در ادامه تصویری از محتویات نسخه کلکسیونی بازی Sonic Mania را مشاهده خواهید کرد:

0
0
برچسب‌ها:

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید