تاریخ انتشار Nioh مشخص شد

۲۳ شهریور ۱۳۹۵ - ۱۲:۳۷

شرکت کویی تکمو به‌تازگی تاریخ انتشار بازی Nioh که به‌صورت انحصاری برروی پلی‌استیشن ۴ منتشر می‌شود را مشخص کرده است.

بازی در ۹ فوریه سال ۲۰۱۷ (پنج‌شنبه ۲۱ بهمن ۱۳۹۵) در جهان منتشر می‌شود. در گذشته قرار بود بازی سال ۲۰۱۶ انتشار یابد. چندی پیش هم بتایی برای Nioh عرضه شد که سازندگان گفتند بازخوردهای طرفداران را در نسخه نهایی عملی خواهند کرد.

Nioh داستان فردی به نام William Adams را دنبال می‌کند؛ مردی که برای سامورایی شدن به ژاپن سفر کرده است. سازندگان راجع به بازی گفته‌اند:

بازی‌بازان به کشف جهانی فریبنده و عمیق که فرهنگ عامه ژاپن و تاریخ را ترکیب کرده است می‌پردازند. گیم‌پلی سخت Nioh بازی‌بازان را در برابر موجودات دلهره‌آور و بسیار قدرت‌مندی قرار می‌دهد. گیم‌پلی Nioh، بازی‌بازان را تشویق می‌کند تاکتیک‌های دشمنان خود را یاد گیرند و از آن‌ها به عنوان مزیت خود در مبارزات استفاده کنند.

آن‌ها ادامه دادند:

William Adams، شخصیت اصلی بازی، در برابر Yokai خطرناک به تنهایی مبارزه نمی‌کند و شخصیت‌های مختلفی به او در سفرش به ژاپن کمک خواهند کرد. Hanzo Hattori، رئیس یک قبیله معروف نینجاها، راهنمای William Adams برای سفر به آن کشور است. Ginchiyo Tachibana (همسر رئیس قبیله تاچیبانا یعنی Muneshige) هم به William Adams با استفاده از توانایی مبارزه ماهرانه خود یاری می‌رساند.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید