دموی بازی Forza Horizon 3 هم اکنون برروی ایکس‌باکس وان در دسترس است (بروزرسانی)

۲۳ شهریور ۱۳۹۵ - ۱۹:۱۴

همانطور که پیش از این احتمال داده شده بود، امروز شرکت مایکروسافت خبر از ارائه یک دموی رایگان برای بازی Forza Horizon 3 داده است که هم اکنون برای کنسول ایکس‌باکس وان در دسترس است.

دموی بازی Forza Horizon 3 شامل ماشین‌های متعددی چون لامبورگینی سنتنیرو (که تصویر آن برروی کاور بازی نیز مشخص است.)، بی‌ام‌دبلیو ام۴ کوپه، فورد شلبی GT350R و ۲۰۱۴ HSC Limited Edition GEN-F GTS Maloo می‌باشد.

در این دمو همچنین شاهد چند رویداد کامل هستیم که شما را به دور جاده اقیانوس استرالیا و جنگلهای انبوه خواهند برد. شما همچنین قابلیت آنلاین شدن و بازی با دوستانتان را خواهید داشت.

امکان دریافت دموی بازی Forza Horizon 3 برای کنسول ایکس‌باکس وان از طریق این لینک امکان پذیر است. براساس صفحه این دمو، این دمو نیاز به ۱۸٫۳۴ گیگابایت فضای خالی برروی هارد شما خواهد داشت.

مشخص نیست که آیا مایکروسافت قصد دارد دمویی را نیز برای رایانه‌های شخصی ارائه کند یا خیر، باید منتظر بود و در انتظار پاسخ این شرکت ماند.

بازی Forza Horizon 3 در تاریخ ۲۷ سپتامبر (۶ مهر ماه) برای ایکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی ارائه خواهد شد. اگر نسخه نهایی این بازی به قیمت ۱۰۰ دلار را دریافت کرده باشید امکان اجرای کامل آن را از تاریخ ۲۳ سپتامبر (۲ مهر ماه) خواهید داشت. بازی Forza Horizon 3 یک بازی از برنامه Xbox Play Anywhere است و بدین معنی خواهد بود تا با خرید نسخه دیجیتالی آن برروی هر یک از دو پلتفرم ایکس‌باکس وان یا رایانه‌های شخصی، یک نسخه رایگان برروی پلتفرم دیگر دریافت خواهید کرد.

 

بروز رسانی: برایان اکبرگ به عنوان مدیر روابط عمومی فورزا موتور اسپورت در مورد دموی این بازی برروی رایانه‌های شخصی اعلام کرد:

میدانیم که طرفداران در مورد دموی مربوط به ویندوز ۱۰ بازی Forza Horizon 3 کنجکاو هستند. دموی این بازی برروی رایانه‌های شخصی در زمانی پس از عرضه آن در دسترس خواهد بود، ما بازیکنان مشتاق و کنجکاو را دعوت به امتحان Forza Motorsport 6: Apex می‌کنیم که در حال حاضر برروی استور ویندوز ۱۰ به رایگان قابل دریافت است. نسخه مربوط به ویندوز ۱۰ بازی Forza Horizon 3 براساس مواردی که در ساخت Forza Motorsport 6: Apex آموخته شده، ساخته شده است. ما تصمیم داریم که کیفیت و نوآوری که طرفداران از بازی Forza برروی رایانه‌های شخصی انتظار دارند را به آنها ارائه کنیم و به طرفداران قول می‌دهیم که در زمان عرضه با تجربه فوق العاده‌ای از بازی Forza Horizon 3 مواجه خواهند بود.

 

بروز رسانی ۲: دموی بازی Forza Horizon 3 برروی ایکس‌باکس وان شامل پشتیبانی از HDR برای افرادیکه آن را رروی ایکس‌باکس وان اس اجرا کنند نمی‌شود. این موضوع توسط مایک ایبارا از شرکت مایکروسافت در توییتر تایید شده است. او در توییتر نوشت:

این قابلیت در دموی بازی وجود ندارد، در زمان عرضه وجود خواهد داشت.

0
0
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید