باندل‌های Battlefield 1 کنسول ایکس‌باکس وان اس در راه هستند

۲۲ شهریور ۱۳۹۵ - ۱۸:۴۰

شرکت مایکروسافت امروز باندل‌های جدید Battlefield 1 را معرفی کرد. در کنار معرفی سه باندل جدید، همچنین اعلام شد که قابلیت پشتیبانی این بازی از HDR برای کنسول ایکس‌باکس وان اس از طریق ارائه یک بهینه ساز محیا خواهد شد.

اولین باندل یک باندل سفید با فضای ۵۰۰ گیگابایتی است که یک کپی دیجیتالی از بازی را به قیمت ۳۰۰ دلار شامل می‌شود. باندل دیگری با مشخصات باندل اول موجود است که رنگ آن خاکستری تیره می‌باشد. نسخه ۳۰۰ دلاری این باندل‌ها در تاریخ ۱ نوامبر (۱۱ آبان ماه) تنها از طریق استورهای مایکروسافت و والمارت در دسترس خواهند بود. این تاریخ چند هفته پس از عرضه بازی Battlefield 1 در تاریخ ۲۱ اکتبر (۳۰ مهر ماه) می‌باشد بنابراین این باندل‌ها مزیتی از جمله دسترسی سریعتر به بازی را برای شما فراهم نخواهند نمود.

در نهایت سومین و آخرین باندل ایکس‌باکس وان اس این بازی دارای یک ترابایت فضا بوده و به رنگ سبز نظامی (military green) می‌باشد و یک نسخه دیجیتالی از Early Enlister Deluxe Edition این بازی را دارا خواهد بود. این بسته شامل کلیه بسته‌های دانلودی در فرم Hellfighter Pack ،Red Baron Pack و Lawrence of Arabia pack دارا خواهد بود و همچنین یک طراحی جدید از وسایل نقلیه Behemoth را شامل می‌شود. قیمت این بسته ۳۵۰ دلار بوده و از تاریخ ۱۸ اکتبر (۲۷ مهر ماه) در دسترس خواهد بود.

هر سه مدل دستگاه ایکس‌باکس وان اس Battlefield 1 معرفی شده با یک ماه اشتراک EA Access ارائه خواهند شد.

بازی Battlefield 1 از تاریخ ۱۸ اکتبر (۲۷ مهر ماه) برای افرادیکه نسخه Early Enlister را به قیمت ۸۰ دلار خریداری کرده‌اند یا افرادیکه دارای عضویت  EA Access می‌باشند، قابلیت اجرا را خواهد داشت. دسترسی  EA Access به ازای ۵ دلار ماهانه یا ۳۰ دلار بصورت سالانه قابل دریافت می‌باشد و یکی از مزایای آن امکان اجرای بازی‌های الکترونیک آرتز چند روز پیش از زمان عرضه اصلی آنها می‌باشد.

نکته دیگری که در مورد باندل‌هایی که از طریق گیم استاپ بفروش می‌رسند، دریافت یک نسخه فیزیکی بازی Battlefield 1 می‌باشد که شاید برای برخی از افراد دریافت نسخه فیزیک مهم باشد.

نکته مهم دیگری که در مورد Battlefield 1 اعلام شده این است که قابلیت پشتیبانی این بازی از HDR برای کنسول ایکس‌باکس وان اس از طریق ارائه یک بهینه ساز محیا خواهد شد. این در حالی است که در رویداد پلی‌استیشن نیز اعلام شده بود که بازی Battlefield 1 برروی پلی‌استیشن ۴ پرو بهینه سازی را دریافت خواهد کرد و قابلیت پشتیبانی از HDR را بوسیله آن بهینه ساز خواهد داشت.

بازی Battlefield 1 در تاریخ ۲۱ اکتبر (۳۰ مهر ماه) برای پلتفرم‌های ایکس‌باکس وان، پلی‌استیشن ۴ و رایانه‌های شخصی در دسترس خواهد بود.

در ماه می شرکت الکترونیک آرتز اعلام کرده بود که همکاری با مایکروسافت منجر به محدود شدن این بازی برای دارندگان پلی‌استیشن یا رایانه‌های شخصی نخواهد شد. کریس بروزو به عنوان مدیر بازاریابی در آن زمان اعلام کرد:

بازی Battlefield 1 بازی برای پلی‌استیشن، ایکس‌باکس و رایانه‌های شخصی خواهد بود. فکر نمی‌کنم که این همکاری منجر به ایجاد محدودیتی در توانایی‌های ما برای رساندن این بازی بدست مخاطبینمان در سراسر جهان گردد.

در ادامه تصاویر این باند‌ها را مشاهده خواهید کرد:

0
0
برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید