دیجیتال فاندری – COD: IW در پلی‌استیشن ۴ پرو با رزولوشن ۴K و نرخ فریم ۶۰ اجرا نمی‌شد

۲۲ شهریور ۱۳۹۵ - ۰۱:۱۱

رویداد پلی‌استیشن میتینگ که پلی‌استیشن ۴ پرو در آنجا معرفی شد، با وجود اینکه در نهایت برای برخی از مردم ناامید کننده به‌نظر می‌رسید، اما همچنان ارزش این را داشت که برای دیدن نمایش گیم‌پلی بازی‌های مورد انتظار برروی کنسول جدید به تماشای آن بپردازیم.

یکی از عناوینی که در این رویداد حضور داشت، بازی Call of Duty: Infinite Warfare بود که توسط اکتیویژن یکی از بخش‌های جالب گیم‌پلی آن را برروی پلی‌استیشن ۴ پرو نشان داده شد. اکتیویژن در آن زمان ایده اجرای بازی برروی نرخ ۶۰ فریم بر ثانیه و رزولوشن ۴K را مورد بحث قرار داد اما طبق ادعای دیجیتال فاندری، دمویی که آن‌ها به نمایش گذاشتند، نه برروی نرخ ۶۰ فریم بر ثانیه و نه برروی رزولوشن ۴K در حال اجرا بود.

اما این را در نظر داشته باشید دمو در حالی نمایش داده شد که مراحل توسعه بازی همچنان ادامه داشته‌اند بنابراین شاید اکتیویژن و اینفینیتی‌وارد تا زمان عرضه بازی بتوانند به مواردی که در رویداد پلی‌استیشن میتینگ اشاره کردند دست یابند.

Call of Duty: Infinite Warfare در ۴ نوامبر (جمعه ۱۴ آبان) برروی پلتفرم‌های ایکس‌باکس وان، پلی‌استیشن ۴ و رایانه‌های شخصی منتشر می‌شود. اگر نسخه Legacy را خریداری کنید، Call of Duty: Modern Warfare Remastered را دریافت خواهید کرد.

شما می‌توانید تریلر بخش چندنفره Call of Duty: Infinite Warfare را در این بخش و بخش چندنفره نسخه بازسازی شده Call of Duty; Modern Warfare را هم در این بخش مشاهده کنید.

نقشه محبوب Terminal از Call of Duty: Modern Warfare 2 هم در Infnite Warfare بازسازی می‌شود که در واقع شکل و ظاهر آن هم برای سازگاری با تم فضایی نسخه جدید این سری تغییر کرده است. شما می‌توانید در این بخش با مشاهده ویدیوی گیم‌پلی آن، نگاهی به این تغییرات بیندازید.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید