Dishonored 2 در ESRB رده‌بندی سنی شد

۲۱ شهریور ۱۳۹۵ - ۰۱:۰۳

به‌تازگی، ESRB عنوان Dishonored 2 را رده‌بندی سنی کرده که با توجه به آن، می‌توان اطلاعاتی از محتوای کلی بازی بدست آورد و در ادامه قادر خواهید بود تا جزئیات بیشتری را مرور کنید.

Dishonored 2 درجه‌ی M را دریافت کرده و این بدین معنی است که محتویاتش مناسب بزرگسالان و افراد بالغ با سن بالای ۱۷ هستند و همچنین شامل خون، خشونت زیاد، الفاظ بد و موضوعات تحریک‌کننده می‌شود. توضیحات ESRB به شرح زیرند:

Dishonored 2 یک بازی اکشن اول‌شخص است که بازیکنان را در جهانی غیرواقعی قرار می‌دهد و آن‌ها باید به نبرد با نیروهای شیطانی بعد از یک کودتا بپردازند. بازیکنان از هفت‌تیرها، شمشیرها، چاقوها و از نیروهای ماوراء طبیعی برای نابودی دشمنان‌شان استفاده می‌کنند. در برخی صحنه‌ها، بازیکنان می‌توانند از روش مخفی‌کاری استفاده کنند و دشمنان را با خنجرزدن یا ضربه به سر بدون هیچ سر و صدایی به‌قتل برسانند. دشمنان شلیک می‌کنند، خنجر می‌زنند و بعد از ضربه‌های موفق‌شان، شاهد پاشیده‌شدن خون خواهیم بود. بازیکنان در برخی از ضربه‌های با شمشیر، قادر خواهند بود تا سر دشمن را قطع کنند. تعداد انگشت‌شماری صحنه در بازی وجود دارند که شاهد خون و از این موارد هستیم؛ مثلا یکی از اتاق‌ها  از دست و پاهای قطع‌شده پُر شده است.

همچنین ESRB به دیالوگ‌های بازی اشاره داشته که برخی از آن‌ها محتویات تحریک‌کننده دارند و مثلا در جایی شاهد صحبت از نیازهای جنسی و از این نوع صحبت‌ها خواهیم بود. علاوه بر این‌ها، در دیالوگ‌ها کلماتی نظیر f**k، sh*t و a*shole به‌گوش می‌رسند.

در آخر لازم به‌ذکر است که Dishonored 2 در ۱۱ نوامبر (۲۱ آبان) برای پلی‌استیشن۴، ایکس‌باکس‌وان و رایانه‌های شخصی عرضه خواهد شد.

 

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید