هم‌اکنون می‌توانید نسخه رایگان Overwatch را در پلی استیشن ۴ و ایکس باکس وان تجربه کنید

۲۰ شهریور ۱۳۹۵ - ۱۴:۳۵

هفته گذشته بود که بلیزارد اعلام کرد کاربران دو کنسول پلی استیشن ۴ و ایکس باکس وان قادر خواهند بود بازی را در مدت محدودی به صورت رایگان تجربه کنند و هم‌اکنون این رویداد آغاز شده است. شما می‌توانید این عنوان موفق را از امروز تا ۱۲ سپتامبر (مصادف با ۱۹ شهریور) بدون پرداخت هزینه‌ای اجرا کنید. در ادامه مطلب با گیمفا همراه باشید.

شما بازی را در پلی استیشن استور با عنوان Overwatch Free Weekend و در ایکس باکس استور با عنوان Overwatch Origins Edition Free Weekend پیدا خواهید کرد. همچنین، نسخه پلی استیشن این نسخه ۹ گیگابایت و نسخه ایکس باکس وان ۱۵ گیگابایت حجم دارد. برای لذت بردن از بازی در پلی استیشن ۴ نیازی به اشتراک پلاس نیست، ولی کاربران ایکس باکس وان باید برای اجرای بازی مشترک گلد باشند.

این نسخه شامل تمامی محتویات بازی اصلی نیست، ولی تقریبا همه آنها را در خود جای داده است. شما به تمامی قهرمانان بازی، نقشه‌ها (از جمله Eichenwalde) و همه حالت‌ها از جمله Custom Games و Quick Play دسترسی خواهید داشت. قادر خواهید بود از امتیازات XP برخوردار شوید، آیتم‌های شخصیت‌ها را باز کنید و جعبه‌های لوت باکس (Loot Box) را نیز در اختیار دارید. با این حال، نمی‌توانید تروفی‌ها و اچیومنت‌های بازی را دریافت کنید. اگر با تجربه این نسخه خواستار تهیه بازی اصلی شدید، تمام فایل‌های ذخیره شما به آن انتقال می‌یابد و نباید نگران این موضوع باشید. هم‌اکنون، بازی به قیمت ۵۰ دلار (با تخفیف) در وبسایت رسمی آن موجود است.

از زمان عرضه، Overwatch به موفقیت بزرگی دست یافته است. بازی در اغلب اوقات در جدول‌های فروش حضور داشته است و طبق خبری دیگر، بیش از ۱۵ میلیون کاربر دارد. البته این به معنا فروش ۱۵ میلیونی بازی نیست و ممکن است کاربران از راه‌های دیگری بازی را تهیه کرده باشند.

چندی پیش، فصل دوم Overwatch شروع شد که تغییر بزرگ آن نسبت به فصل اول حذف شدن بخش Sudden Death از حالت رقابتی است.

 

0
0
برچسب‌ها: ، ، ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید