بسته گسترش دهنده بازی World of Warcraft در ۲۴ ساعت ۳٫۳ میلیون نسخه فروش داشته است

۱۸ شهریور ۱۳۹۵ - ۲۰:۱۹

طبق اعلام شرکت بلیزارد جدیدترین بسته گسترش دهنده بازی World of Warcraft در اولین روز ارائه خود میلیون‌ها نسخه فروش داشته است.

بسته گسترش دهنده Legion که ششمین بسته گسترش دهنده بازی World of Warcraft می‌باشد بیش از ۳٫۳ میلیون نسخه فروش داشته است. این بسته در تاریخ ۳۰ اوت (۹ شهریور ماه) عرضه شد. پیش از این، آمار اعلام شده در اختیار بسته گسترش دهنده Cataclysm این بازی که در سال ۲۰۱۰ منتشر شده بود قرار داشت.

با نگاهی به تاریخچه این بازی می‌توان دید که هر زمان که بسته گسترش دهنده‌ای برای آن منتشر شده است منجر به ایجاد شور و اشتیاقی در هواداران آن شده است و این موضوع شامل جدیدترین بسته آن یعنی Legion نیز شده است. مایک مورهایم به عنوان موسس و مدیر عامل شرکت بلیزارد در بیانیه‌ای اعلام کرد:

این بسیار هیجان انگیز است که بازیکنانی را ببینید که شیاطین را شکار می‌کنند و به کاوش در مناطق جدید Legion می‌پردازند. ما به سختی کار کردیم تا این بسته را بهترین بسته بازی World of Warcraft کنیم که تاکنون مانند آن عرضه نشده بود. ما به کار خود ادامه خواهیم داد و برای بازیکنان محتویات اضافه‌ای را افزون بر داستان حماسی Legion در ماه‌های آینده خلق خواهیم کرد.

بهینه ساز بسته Legion، بهینه ساز ۷٫۱ با نام Return to Karazhan بود که شامل یورش جدیدی به نام Trial of Valor می‌شود، همچنین این بسته شامل ۵ شخصیت جدید Mythic dungeon می‌شود. ماموریت‌های جدید و بیشتری نیز شامل آن می‌شوند.

همچنین بلیزارد خبر از ارائه یک اپ companion برای بسته Legion بازی World of Warcraft داده است. این اپ یک اپ رایگان بوده و به شما اجازه کاوش در ماموریت‌ها، مدیریت دنبال کنندگان و تحقیق و دستور به ارتقا و موارد دیگری را خواهد داد.

بسته‌های گسترش دهنده پیشین بازی World of Warcraft شامل بسته‌های The Burning Crusade (در سال ۲۰۰۷ منتشر شد)، Wrath of the Lich King (در سال ۲۰۰۸ منتشر شد)، Cataclysm (در سال ۲۰۱۰ منتشر شد)، Mists of Pandaria  (در سال ۲۰۱۲ منتشر شد) و Warlords of Draenor (در سال ۲۰۱۴ منتشر شد) می‌شوند.

0
0
برچسب‌ها:

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید