بازی‌های جدیدی به لیست بازی‌های پشتیبانی از نسل قبل مایکروسافت اضافه شدند

۱۶ شهریور ۱۳۹۵ - ۲۲:۱۲

لیست بازی‌های پشتیبانی از نسل قبل شرکت مایکروسافت همچنان در حال توسعه بوده و این بار نوبت به سه بازی Deathspank: Thongs of Virtue ،Bejeweled 3 و Gatling Gears رسیده است.

لری هرب (معروف به مِیجر نلسون) اعلام کرد که سه بازی Deathspank: Thongs of Virtue ،Bejeweled 3 و Gatling Gears به برنامه پشتیبانی از نسل قبل شرکت مایکروسافت اضافه شده‌اند.

اگر هم اکنون هر یک از این سه بازی را برروی کنسول ایکس‌باکس ۳۶۰ دارا می‌باشید، بازی مورد نظر بصورت خودکار به لیست بازی‌های ایکس‌باکس وان شما اضافه خواهد شد، در غیر اینصورت برای دریافت آنها باید از طریق Xbox.com اقدام کرده و برای دریافت Deathspank: Thongs of Virtue و Bejeweled 3 پانزده دلار و برای دریافت Gatling Gears ده دلار بپردازید.

برای کسانیکه با برنامه پشتیبانی از نسل قبل آشنایی ندارند باید گفت که این برنامه به بازیکنان ایکس‌باکس وان اجازه خواهد داد تا به اجرای بازی‌های کنسول ایکس‌باکس ۳۶۰ بپردازند و طبق اعلام مایکروسافت تاکنون کاربران اقدام به سپری کردن ۱۴۵ میلیون ساعت در بازی‌های ایکس‌باکس ۳۶۰ برروی کنسول ایکس‌باکس وان کرده‌اند. در حال حاضر لیست بازی‌های این قابلیت به بیش از ۲۳۰ بازی رسیده است و بازی‌های بیشتری نیز در راه می‌باشند.

0
0
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید