سگا در حال بررسی موضوع بازسازی بازی‌های Shenmue و Shenmue 2 می‌باشد

۱۲ شهریور ۱۳۹۵ - ۱۶:۲۱

سگا اعلام کرد که صحبت‌هایی در مورد بازسازی بازی‌های Shenmue و Shenmue 2 در این شرکت وجود دارد اما مشکلاتی در پیش روی آن قرار دارد که در مود آنها توضیحاتی را ارائه کرد.

در صحبت با MCV یورگن پست به عنوان مدیر اجرایی اروپایی شرکت سگا اعلام کرد که این دو بازی شایستگی بازسازی را دارند. او گفت:

مردم بطور مستمر در مورد بازی‌های قدیمی که دوست دارند تا برروی آنها دوباره کار شود صحبت می‌کنند و دو بازی Shenmue 1 و Shenmue 2 در صدر درخواست‌های آنها قرار دارند. ما در حال بررسی آن هستیم، این یک آی‌پی محبوب قدیمی است و فارغ از خواست مصرف کنندگان، در شرکت سگا نیز افرادی هستند که می‌گویند اگر قادر هستیم که بار دیگر برروی این دو بازی کار کنیم و آنها را دوباره زنده کنیم، پس بگذارید تا دست بکار شویم.

اما بازسازی این بازی‌های کلاسیک دراماتیک نیاز به توجه و تلاش در زمان ساخت خواهند داشت، این یکی از موانع بر سر راه سگا می‌باشد. آقای پست گفت:

مشکل این است که ما با بازی‌های بزرگی سر و کار داریم. آنها پروژه‌هایی مربوط به سالیان قبل هستند. اگر بخواهیم این کار را انجام دهیم، آن را به بهترین شکل ممکن برروی پلتفرم‌های حال حاضر انجام خواهیم داد. همچنین در این بازی از مجوزهای بسیاری استفاده شد که سال‌ها پیش منقضی شده‌اند، بنابراین باید در مورد آنها با مسئولینشان مذاکره کنیم. ما بازسازی این بازی‌ها را بررسی می‌کنیم. ما چراغ سبزی برای این کار نشان نداده‌ایم و این موضوع تنها تمام توجه ما را به خود معطوف کرده است.

بازی Shenmue 3 یکی از بزرگترین معرفی‌ها در نمایشگاه E3 سال ۲۰۱۵ بود و یکی از کمپین‌های موفق کیک‌استارتر را تجربه کرد و با اکتساب ۶٫۳ میلیون دلار وارد مراحل ساخت شد.
در ماه جولای اعلام شد که کیجی اکیاسو که در ساخت نسخه اول این سری بازی مشارکت داشته است، در ساخت نسخه سوم یعنی Shenmue 3 نیز مشارکت خواهد داشت.

0
0
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید