گیفت کارت
گیفت کارت

۲ عنوان به لیست پشتیبانی از نسل قبل ایکس باکس وان اضافه شد

۹ شهریور ۱۳۹۵ - ۲۳:۲۵

دو بازی به لیست پشتیبانی از نسل قبل ایکس باکس وان اضافه شده است. در ادامه مطلب با گیمفا همراه باشید.

مایکروسافت اعلام کرده است این دو بازی‌ها Forza Horizon و Castle of Illusion Starring Mickey Mouse هستند. Forza Horizon یکی از بازی‌های رایگان ماه آینده در کنسول ایکس باکس ۳۶۰ برای مشترکین گلد خواهد بود.

افرادی که مایل به تجربه بازی در ایکس باکس وان هستند و این عنوان را قبلا در ایکس باکس ۳۶۰ داشته‌اند، می‌توانند بدون مشکلی مجددا آن را دانلود و دریافت کنند؛ با این حال، بعد از ۲ سپتامبر (مصادف با ۱۲ شهریور)، بازی در هیچ فروشگاهی دردسترس قرار نمی‌گیرد و مدت زمان خرید آن به پایان رسیده است.

برنامه پشتیبانی از نسل قبل در ماه نوامبر سال ۲۰۱۵ برای ایکس باکس وان اجرا گردید و تا به الان ادامه داشته است. مایکروسافت توضیح داده است از آن تاریخ، این برنامه بازخورد فوق‌العاده خوبی داشته و کاربران از آن استقبال کرده‌اند. در ادامه، مایکروسافت ذکر کرده مجموعا ۱۴۵ میلیون ساعت صرف این برنامه شده است و کاربران ۱۴۵ میلیون ساعت بازی‌های ایکس باکس ۳۶۰ را بر روی کنسول نسل هشتمی این شرکت تجربه کرده‌اند.

بیش از ۲۳۰ بازی در برنامه پشتیبانی از نسل قبل مایکروسافت موجود است. در خبری دیگر در این رابطه، اگر عنوان Deus Ex: Mankind Divided را از فروشگاه آمازون خریداری کنید، می‌توانید از بازی‌های اسکوئر ان‌ایکس در این برنامه به صورت رایگان برخوردار شوید.

0
0
برچسب‌ها:

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید