گیفت کارت
گیفت کارت

دومین دموی Titanic: Honor and Glory هم‌اکنون موجود است

۷ شهریور ۱۳۹۵ - ۰۱:۰۰

وینتج دیجیتال ریوایول دموی جدیدی از عنوان Titanic: Honor and Glory منتشر کرده که توسط آنریل انجین ۴ توسعه می‌یابد. در این بازی، بازیکنان قادر به بررسی و گشت و گذار در هرگوشه‌ی تایتانیک هستند و محو زیبایی‌اش می‌شوند؛ همان‌طور که از نام بازی هویداست. جهت کسب اطلاعات بیشتر در ادامه همراه گیمفا باشید.

تیم سازنده‌ی بازی، وینتج دیجیتال ریوایول درمورد این بازی گفته است:

تغییراتی در این دمو نسبت به دموی اول صورت گرفته اما آن‌چنان بزرگ نیستند -اکثرا به ارتقای بافت‌ها و رفع باگ‌ها پرداخته شده – اما ما کسانی که دموی اول را تجربه کرده‌اند، برای دانلود این دموی جدید تشویق می‌کنیم.

اگر کنجکاو هستید تا از این دموی جدید بیشتر سر در بیاورید، می‌توانید از این‌جا آن را دانلود کنید.

همان‌طور که گفته شد، در Titanic: Honor and Glory می‌توانید به گشت و گذار در کشتی تایتانیک بپردازید و در راهروها قدم بزنید، در تفرج‌گاه‌ها به راه‌رفتن بپردازید یا در اتاق‌های بزرگ فرست کلس سرگردان شوید و به طراحی و کشتی‌سازی عالی ادواردین پی ببرید و تحسینش کنید. همچنین این بازی شامل دو حالت می‌شود: حالت آزاد برای گشت و گذار و بخش داستانی.

در حالت گشت و گذار و آزاد بازی، می‌توان در سراسر کشتی، لنگرگاه‌ها و شهر ساوتهمپتون بدون هیچ هدفی سرگردان شد و بی آن‌که محدودیت زمانی وجود داشته باشد، در جاهای مختلف پرسه زد.

بعد از حالت آزاد، نوبت به بخش داستانی می‌رسد. در این بخش، شما باید در محدوده‌ی جامعه‌ی سال ۱۹۱۲ زندگی کنید و به کار و تلاش برای پاک‌کردن نام‌تان از جنایت‌هایی وحشتناک بپردازید که پلیس هم حتی دستگیرتان می‌کند. در آخر، وقتی که کشتی غرق می‌شود، شما باید ماموریت‌تان را قبل از اینکه خیلی دیر شود به اتمام برسانید و کار را یک‌سره کنید.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید