گیفت کارت
گیفت کارت

جزئیات جدیدی از نرخ فریم و انجین Darksiders Warmastered Edition منتشر شدند

۶ شهریور ۱۳۹۵ - ۱۶:۵۶

تی‌اچ‌کیو نوردیک به‌تازگی صحبت‌هایی راجع به نرخ فریم Darksiders Warmastered Edition و موارد دیگری انجام داده و طبق گفته‌هایش، احتمالا این نسخه‌ی بازسازی‌شده را با نرخ فریم ۶۰بر ثانیه تجربه کنیم. جهت کسب اطلاعات بیشتر در ادامه همراه گیمفا باشید.

وب‌سایت گیمینگ‌بولت، مصاحبه‌ای با راین‌هارد پولیس، مدیر توسعه و کسب و کار تی‌اچ‌کیو نوردیک، ترتیب داده و سوال‌هایی درباره‌ی انجین و بهبودهای گرافیکی نسخه‌ی بازسازی‌شده Darksiders پرسیده و او هم در جواب گفته است:

درواقع کل رندرهای اصلی و قبلی بازی جایگزین شده‌اند. ما از دوباره کار زیادی برروی کیفیت سایه‌ها انجام داده‌ایم و چهاربار رزولوشن را افزایش داده و از روش‌های مختلفی استفاده کرده‌ایم تا شاهد بهبودشان باشیم. همچنین افکت‌های پس‌پردازشی عالی مانند FXAA را اضافه کرده‌ایم، ولی می‌دانیم که استفاده از این افکت‌ها بسته به انتخاب‌تان دارد و می‌توانید غیرفعال‌شان کنید – حتی در نسخه‌های کنسولی. به‌طور کلی، رزولوشن تمامی بافت‌ها را حداقل ۲ یا ۴بار افزایش داده‌ایم.

راین‌هارد همچنین تایید کرده که نرخ فریم ۶۰بر ثانیه برای نسخه‌های پی‌اس۴ و ایکس‌باکس‌وان بازی درنظر گرفته شده و احتمال دارد تا در سراسر این دو نسخه، شاهد اجرای این عنوان برروی همین نرخ فریم باشیم و تجربه‌ای ثابت برای‌مان رقم بخورد. نسخه‌ی رایانه‌های شخصی هم درکل همین‌طور خواهد بود و شامل گزینه‌های اضافی می‌شود. او گفته است:

هدف ما کیفیت ۱۰۸۰p و نرخ فریم ۶۰بر ثانیه است. ما هنوز سخت کار می‌کنیم تا هرچه‌قدر که ممکن است بهینه‌سازی کنیم. نسخه‌ی رایانه‌های شخصی دارای گزینه‌های بیشتری خواهد بود اما دارای چیزهای اساسی است – به‌جز اینکه از همان نرخ فریم کنسول‌ها بهره می‌برد.

با این وجود، به‌نظر مهم نیست که چه پلتفرمی دارید و می‌توان یک نسخه‌ی بازسازی‌شده‌ی خوب از Darksiders را انتظار داشت.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید