گزارش: فضای مورد نیاز بتای ایکس‌باکس وان Battlefield 1 مشخص شد

۴ شهریور ۱۳۹۵ - ۱۷:۰۵

بتای Battlefield 1 تا چند روز آینده در دسترس قرار می‌گیرد و صفحه آن ظاهرا برروی ایکس‌باکس استور به‌وجود آمده که فضای مورد نیاز آن را مشخص می‌کند.

در حالی که هم‌اکنون نمی‌توانید بتا را تجربه کنید، صفحه بازی در ایکس‌باکس استور فضای مورد نیاز آن را ۶٫۲ گیگابایت ثبت کرده است. این جزئیات از سوی سایت طرفداران Battlefield یعنی Battlefield Bulletin به‌دست آمده‌اند:

(گزارش). بتای آزاد Battlefield 1 در ایکس‌باکس استور ضاهر شد. هنوز قابل دانلود نیست اما حجم آن ۶٫۲ گیگابایت خواهد بود.

pic.twitter.com/VKxXoG2gY8

— Battlefield Bulletin (@BFBulletin) 24 augustus 2016

صفحه بتای Battlefield 1 در حال حاضر ظاهرا برای تمام دارندگان ایکس‌باکس وان در دسترس نیست. سایت گیم‌اسپات هم صبح امروز طی جست‌وجوی خود به نتیجه‌ای نرسید. بتای بازی همچنین در اوریجین و پلی‌استیشن استور هم لیست نشده است.

تمام علاقه‌مندان می‌توانند بتای Battlefield 1 را در ۳۱ اوت (چهارشنبه ۱۰ شهریور) تجربه کنند. اگر پیش از پایان ۲۱ اوت (یک‌شنبه ۳۱ مرداد) برای اینسایدر شدن Battlefield ثبت نام کرده باشید، می‌توانید زودتر به تجربه آن بپردازید.

نقشه Sinai Desert در بتای Battlefield 1 قرار دارد که تا ۶۴ بازی‌باز را پشتیبانی می‌کند و دارای اسب‌سواری و قطار زرهی مرگ‌باری است. آب‌وهوای پویا هم در این نقشه نقش خواهد داشت. با مطالعه این مطلب می‌توانید متوجه شوید که آب‌وهوای پویا چگونه برروی گیم‌پلی تاثیر می‌گذارد.

بازی Battlefield 1 در ۲۱ اکتبر (جمعه ۳۰ مهر) برروی پلتفرم‌های ایکس‌باکس وان، پلی‌استیشن ۴ و رایانه‌های شخصی منتشر می‌شود. مشترکین EA Access یا Origin Access هم می‌توانند نسخه اصلی را در ۱۸ اکتبر (سه‌شنبه ۲۷ مهر) تجربه کنند البته در E3 2016 اعلام شد دارندگان کنسول ایکس‌باکس وان حتی زودتر می‌توانند به تجربه بازی بپردازند.

0
0
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید