بسته دانلودی جدید بازی Total War: Warhammer معرفی شد

۴ شهریور ۱۳۹۵ - ۱۴:۵۲

بسته دانلودی جدیدی تحت نام Grim & The Grave به بازی Total War: Warhammer اضافه خواهد شد.

در کنار اضافه شدن دو لرد افسانه‌ای به نام‌های Volkmar the Grim و Helman Ghorst که یکی از آنها به نیروهای تاریکی خدمت می‌کند و دیگری به روشنایی، این بسته دو گونه جدید از لردها را شامل خواهد شد. Strigoi Ghoul King که به Vampire Counts (کنت‌های خون آشام) ملحق خواهد شد و Arch Lector که به Empire (امپراطوری) ملحق خواهد شد.

سگا اعلام کرد:

به واحدهای هر دو گروه Empire و Vampire Counts دو واحد دیگر اضافه خواهد شد.

این شرکت در مورد محتوای جدید این بازی اعلام کرد:

شوالیه‌های آفتاب سوزان، افرادی متعصب و قادر به انجام هر کاری هستند که به نیروهای امپراطوری پیوسته‌اند در حالیکه کنت‌های خون آشام در قالب گروه‌هایی که توسط تاریکی تسخیر شده‌اند در مقابل آنها حضور دارند.

فهرست نیروهای هر دو گروه با اضافه شدن نیروهای زبده Regiments of Renown توسعه یافته‌اند، نیروهای منحصر بفردی که دارای توانایی‌های ویژه‌ای هستند. کسانیکه دلاوری‌های آنان در میدان نبرد منجر به جاودانه سازیشان از دنیای قدیم شده است.

در کنار انتشار بسته دانلودی The Grim & The Grave شاهد انتشار یک بروز رسان نیز خواهیم بود که تعداد قابل توجهی نقشه نبرد به بازی اضافه خواهد کرد و همچنین لرد افسانه‌ای Vlad von Carstein را به رایگان در اختیار کلیه بازیکنان قرار خواهد داد.

بسته دانلودی The Grim & The Grave از تاریخ ۱ سپتامبر (۱۱ شهریور ماه) در دسترس قرار خواهد گرفت.

در صفحه استیم این بازی توضیحات زیر در مورد بسته دانلودی جدید قرار گرفته‌اند:

  • بسته The Grim & The Grave اولین بسته مربوط به لردهای بازی Total War: Warhammer می‌باشد که به تقویت نیروهای هر دو گروه Empire و Vampire Counts خواهد پرداخت. این بسته افراد معروفی را معرفی و نیروهای مبارز جدیدی را از دنیای نبردهای فانتزی Warhammer به کمپین‌ها و نبردهای شما اضافه خواهد کرد.
  • اضافه شدن دو لرد افسانه‌ای
  • اضافه شدن مراحل، آیتم‌های جادویی و درختان مهارت
  • اضافه شدن دو گونه لرد جدید
  • اضافه شدن پنج واحد نظامی کاملاً جدید
  • اضافه شدن ۵ میدان نبرد به نبردهای سفارشی و چند نفره
  • اضافه شدن ۱۸ هنگ Regiments of Renown

سازنده بازی Total War: Warhammer شرکت کریتیو اسمبلی می‌باشد که وظیفه ساخت بازی Halo Wars 2 را نیز برای ایکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی بر عهده دارد.

بسته دانلودی جدید این بازی هم اکنون به قیمت ۷٫۱۹ دلار از طریق استیم قابل پیش خرید می‌باشد. برای ورود به صفحه استیم این بازی برروی اینجا کلیک کنید.

0
0
برچسب‌ها:

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید