سازنده بازی‌های Quantum Break و Alan Wake برروی پروژه جدیدی کار می‌کند

۴ شهریور ۱۳۹۵ - ۰۹:۳۴

سازنده دو بازی محبوب Quantum Break و Alan Wake یعنی شرکت رمدی در حال حاضر در حال کار برروی دو پروژه می‌باشد. یکی از این بازی‌ها مربوط به همکاری این شرکت با یک شرکت کره‌ای یعنی اسمایل‌گیت است که مربوط به بازی CrossFire 2 می‌باشد. بازی جدید دیگر هنوز با مراحل ساخت اصلی فاصله زیادی داشته و تنها در حد یک نمونه اولیه می‌باشد.

توماس پوها به عنوان رئیس ارتباطات رمدی در صحبت با سایت گیم اینفورمر اعلام کرد که حداقل دو تیم داخلی شرکت رمدی در حال حاضر در حال فعالیت می‌باشند. یکی از آنها برروی بازی CrossFire 2 و دیگری برروی یک پروژه مخفی کار می‌کند. او گفت:

تیم دیگر ما برروی پروژه‌ای کار می‌کند که تا مرحله ساخت اصلی فاصله زیادی دارد.

گرچه پروژه عنوان شده روزهای اولیه خود را سپری می‌کند اما نمونه اولیه آن در دسترس شرکت رمدی بوده و این شرکت در حال صحبت با چند ناشر در مورد آن می‌باشد اما هیچ صحبتی از نام این ناشرین به میان نیامده است. شرکت رمدی یک سازنده بازی‌های مستقل می‌باشد. این استودیوی فنلاندی اخیراً با شرکت مایکروسافت برای بازی Quantum Break همکاری داشته است.

آقای پوها اعلام نکرد که این پروژه یک عنوان جدید خواهد بود یا یک دنباله از بازی‌های پیشین که قبلاً برروی آن کار کرده‌اند. او در مورد ادامه بازی‌های Quantum Break و Alan Wake و پتانسیل‌های آنها جزئیاتی را نیز ارائه کرد:

در استودیوی ما صحبت‌های بسیاری در مورد پایان این بازی‌ها وجود دارد. برخی افراد واقعاً به این موضوع علاقه دارند و برخی دیگر خیر. همانطور که سم لیک گفت، زمانیکه ما اولین بازی Max Payne را ساختیم همه کشته شدند. زمانیکه قصد ساخت ادامه آن را داشتیم از خود پرسیدیم “خوب از کجا شروع کنیم؟” زمانیکه بازی‌های Alan Wake و Quantum Break ساخته شدند صحبت‌های بسیاری در مورد باز نمودن رشته‌های پایانی برای ایجاد فرصتی جهت کار برروی ادامه آنها وجود داشت.

آقای پوها همچنین اشاره کرد که رمدی قصد دارد تا سریعتر به جلو حرکت کند و در مورد نحوه این کار توضیحاتی ارائه کرد و گفت که برای این کار آنها از دو تیم استفاده خواهند کرد. او گفت:

ما قصد داریم تا بازی‌ها را سریعتر آماده کنیم. بنابراین یک تیم فنی و دو تیم که برروی ساخت بازی‌ها کار کنند خواهیم داشت. این کار مدیریت را کمی سخت می‌کند اما رمدی اولین سال این تغییرات را سپری کرده است. هیچکس در شرکت ما نمی‌خواهد که ۴ یا ۵ سال زمان برروی ساخت یک چیز صرف کند. این موجب سوخت افراد خواهد شد.

صرفنظر از تصمیم شرکت رمدی مبنی بر ورود به مسیر ساخت یک بازی جدید یا استفاده از شخصیت‌های قدیمی خود در بازی جدید (بازی جدیدی که بنظر می‌رسد Alan Wake 2 نمی‌باشد.) این شرکت نمی‌تواند بازی‌های ساخته شده را در گذشته رها کند. اگر به سال ۲۰۱۴ و صحبت رئیس آن زمان این استودیو یعنی آقای اُز هکِنِن نگاه کنیم، خواهید دید که او گفته بود که سم لیک به عنوان کارگردان این شرکت دارای تفکراتی برای بزرگتر کردن دنیای رمدی می‌باشد و آقای پوما نیز صحبت مشابهی را عنوان کرده است.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید