Epic Games استودیویی جدید در شهر سیاتل آمریکا تاسیس میکند

سازنده ی عنوان مطرح Gears Of War و موتور محبوب Unreal Engine اعلام کرد به منظور گسترش خط تولید و پروژه های شرکت،یک استودیوی جدید برای تمرکز بر روی ساخت بازی با موتور Unreal Engie 4 در شهر سیاتل آمریکا تاسیس میشود.

به گفته ی شرکت Epic ، این استودیو شامل چند بازی ساز و تیم جدید و تازه وارد به شرکت میشود و به همراه آنها برنامه نویسان ارشد و گروه پشتیبانی مهندسی نیز خواهند بود.

آقای Dr.Michael Capps رئیس شرکت Epic در این باره گفت :

شرکت Epic نگاه ویژه ای به طراحان ارشد در زمینه ی بازی های آنلاین و پشتیبانی هوشمندانه ی این محصولات دارد.هدف از ایجاد استودیوی جدید در شهر سیاتل،نزدیکی به شرکای کلیدی شرکت و وجود استعداد های شگرف در این ناحیه بود و همین امر باعث شد سیاتل یک مکان بسیار عالی برای زندگی و کار برنامه نویسان و بازی سازان جدید ما باشد.

fortnite اولین بازی ساخته شده با Unreal Engine 4 خواهد بود و انحصارا برای PC منتشر میشود.

بر طبق اعلام شرکت Epic ،موتور Unreal Engine 3 از سال 2006 که تولید شده است بر روی 9 پلتفرم مختلف اجرا شده و بیش از 300 بازی با این موتور ساخته شده است.موتور Unreal Engine 4 که اوایل سال جاری از آن رونمایی شد قرار است برای بازی های نسل بعد مورد استفاده قرار گیرد و اولین بازی ساخته شده با آن عنوان Fortnite خواهد بود که انحصارا برای PC منتشر میشود.

Unreal Engine 4 ابزارهایی را در اختیار بازی سازان قرار میدهد که باعث میشود روند ساخت بازی راحت تر،کوتاه تر و هزینه ها را کمتر از قبل کند.موتور Unreal Engine 4 دارای تکنولوژی های بسیار پیشرفته ای در زمینه ی نور پردازی است.سیستم جدید نور پردازی در این موتور به نوعی تابش نور بر روی هر جسم را به صورت اختصاصی محاسبه میکند و سبب میشود تا بازتاب نوری به مراتب واقعیتر را از هر سطحی مانند آب،سطح های رنگی یا مواد شفاف شاهد باشیم.

دموی تکنیکی Unreal Engine 4 که در جریان نمایشگاه E3 2012 منتشر شد

 

دانلود HD

دانلود SD

 

12345678910(بدون امتیاز)
Loading...
برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید