سیستم جدید ضد تقلب بازی Rainbow Six Siege هزاران کاربر را مسدود کرد

۲۸ مرداد ۱۳۹۵ - ۱۲:۴۱

شرکت یوبی‌سافت اعلام کرد که ۳۸۰۰ متقلب را برروی نسخه مربوط به رایانه‌های شخصی بازی Rainbow Six Siege مسدود کرده است.

این موج جدید مسدودیت‌ها از زمانی شروع شد که سازنده بازی سیستم اخیر ضد تقلب BattlEye را به کار گرفته است تا متقلبین را ریشه‌کَن کند.

شرکت یوبی سافت در سایت این بازی اعلام نمود:

با اولین موج مسدودیت‌ها توسط سیستم BattlEye، ما یک محافظت ثابت و دائمی از جامعه بازیکنان این بازی را برای مدت زمانی طولانی ایجاد خواهیم کرد.

سیستم ضد تقلب BattlEye در هفته گذشته از طریق نسخه بتای آن منتشر شد و ۳۸۰۰ نفر را در هفته اول مسدود کرد. در مورد آینده، شرکت یوبی سافت اعلام کرد که سیستم BattlEye حتی بهتر و سریعتر نیز خواهد شد. این شرکت اعلام نمود:

در آینده شاهد خواهید بود که سیستم BattlEye سریعتر خواهد شد و افراد را سریعتر مسدود خواهد کرد. موج مسدودیت‌ها همچنان امکان تاخیراتی را خواهد داشت اما نهایتاً افراد متقلب تا یک روز مشخص خواهند شد.

سیستم BattlEye تنها سیستمی نیست که شرکت یوبی سافت برای جلوگیری از تقلب در بازی Siege به کار گرفته است. این شرکت از برنامه FairFight نیز برای تشخیص رفتارهای تقلب گرایانه استفاده می‌کند. سیستم BattlEye تمرکز بیشتری برروی جلوگیری از تقلب تا تشخیص رفتارهای تقلب گرایانه دارد و نوعی سپر برای این بازی محسوب می‌گردد. پیش از این یوبی سافت در اطلاعیه‌ای اعلام کرده بود:

شما می‌توانید سیستم BattlEye را به عنوان یک ضد ویروس در نظر بگیرید که با اسکن کامپیوتر شما آثار تقلب را شناسایی خواهد کرد.

شما می‌توانید این انتظار را از یوبی سافت داشته باشید که به این کار خود ادامه داده و متقلبین را از میدان نبرد خارج کند. یوبی سافت اعلام کرد:

در آینده ما کارهای بیشتری برای جلوگیری از تقلب انجام خواهیم داد که برخی از آنها را شما خواهید دید و برخی دیگر را نخواهید دید. این کار را برای شما انجام خواهیم داد تا لذت کاملی از رقابت در محیط بازی خود ببرید و به بازی خود اطمینان کامل داشته باشید.

بازی Siege در ماه دسامبر سال ۲۰۱۵ برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی عرضه شد. طبق گزارش سایت آی‌جی‌ان نه ماه بعد مجموع بازیکنان این بازی از آمار فروش نسخه‌های آن پیشی گرفت.

0
0
برچسب‌ها:

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید