در Scalebound شما می‌توانید اژدهای خود را شخصی‌سازی کنید

۲۸ مرداد ۱۳۹۵ - ۱۰:۵۴

زمانی که بازی Scalebound در سال میلادی آینده منتشر شود، شما خواهید توانست که اژدهای خود را به روش‌های مختلفی شخصی‌سازی کنید. ژان پیر کلامس به عنون تهیه‌کننده حاضر در استودیو پلاتینیوم گیمز، در رابطه با این موضوع توضیحاتی را ارائه کرده است که می‌توانید آنها را در ادامه مطلب مرور کنید.

بازی Scalebound دارای سه بخش برای شخصی‌سازی اژدها است: تغییر شکل – قطعات – زره. در کنار این موضوع، سه نوع اصلی اژدها به نام‌های رکس (Rex)، تانک (Tank) و وایوِرِن (Wyvern) نیز وجود دارند. قابلیت تغییر شکل (Morphing) به شما اجازه می‌دهد که با استفاده از گوهر در معابد اژدها، نوع اژدهایان را ترکیب کنید. به عنوان مثال شما می‌توانید قدرت تانک را با سرعت وایورن ترکیب کرده تا نوعی جدید را به وجود آورید. این کار باعث می‌شود که ظاهر و قدرت اژدها دستخوش تغییراتی شود.

از طرف دیگر با استفاده از قطعات، شما می‌توانید اژدهای خود را به صورت دائمی تقویت کنید. این مهم باعث ایجاد تغییرات در ظاهر و شخصیت عنصری اژدها می‌شود. قطعات برای قدرت بخشیدن به تهاجم یک اژدها مفید هستند در حالی که زره برای مقاوم کردن آنها لازم است. بازیکنان بایستی زره را خریداری کرده و از آن نگه داری کنند در غیر این صورت، ممکن است زره وسط یک نبرد خراب شده و از بین برود.

بعد از شخصی‌سازی اژدها خود، می‌توانید از طریق Dragon Link کنترل او را بر عهده بگیرید. این قابلیت فقط با یک دکمه به راحتی فعال می‌شود اما وقتی که دست به چنین کاری بزنید، Drew کاملا بی دفاع خواهد شد و باید مراقب باشید.

Scalebound در سال ۲۰۱۷ برای رایانه‌های شخصی و ایکس‌باکس وان منتشر خواهد شد. این عنوان از بازی بین پلتفرمی پشتیبانی می‌کند.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید