Gamescom 2016| عنوان Scalebound از قابلیت کراس پلتفرم پشتیبانی می‌کند

28 مرداد 1395 - 00:00

عنوان نقش آفرینی جدید پلانتیوم گیمز یعنی Scalebound قرار بود به‌صورت انحصاری برروی کنسول ایکس‌باکس وان انتشار یابد اما در E3 2016 نسخه رایانه‌های شخصی آن هم تایید شد و به‌نظر می‌رسد دارندگان این دو پلتفرم می‌توانند با یکدیگر به بازی بپردازند.

درست مانند بازی‌های برنامه Xbox Play Anywhere، عنوان Scalebound هم از قابلیت کراس پلتفرم بین ایکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی پشتیبانی می‌کند. پلانتیوم گیمز در گیمزکام طی مصاحبه خود با سایت WCCFTech تایید کرد شما می‌توانید با دوستان خود به بازی کردن بپردازید و اهمیتی ندارد چه پلتفرمی داشته باشید.

پلانتیوم گیمز همچنین تایید کرد بازی‌بازان می‌توانند Thuban، اژدهای خود را در بازی کنترل کنند. تاکنون در تریلرها چنین موردی را ندیده‌ایم و Thuban توسط هوش مصنوعی هدایت می‌شد اما ظاهرا این فقط یکی از روش‌های انجام بازی است و انتخاب با شما خواهد بود. سازندگان همچنین گفتند Thuban و Drew، شخصیت اصلی بازی، یک نیرو حیات را به اشتراک می‌گذارند که به Drew اجازه می‌دهد با اژدهای خود به‌صورت مستقیم ارتباط برقرار کرده و آن را کنترل کند.

Scalebound در سال آینده برروی ایکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد که یکی از لیک‌ها می‌گوید در ماه آوریل ۲۰۱۷ (اوایل سال ۱۳۹۶) باید انتظار عرضه این بازی را داشته باشیم.

برچسب‌ها:

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید