گیفت کارت
گیفت کارت

تاریخ عرضه بازی The Tomorrow Children اعلام شد

۲۶ مرداد ۱۳۹۵ - ۲۲:۲۹

سازنده بازی  The Tomorrow Children یعنی استودیوی کیو گیمز اعلام کرد که این بازی در تاریخ ۶ سپتامبر (۱۶ شهریور ماه) بطور انحصاری برای کنسول پلی‌استیشن ۴ عرضه خواهد شد.

علاوه بر این، کسانیکه نسخه رایگان این بازی را در زمان عرضه دریافت کنند یک “Founders Pack” دریافت خواهند کرد. این بسته دانلودی رایگان دارای ۱۰۰۰ Freeman Dollars که واحد پولی بازی است می‌باشد و همچنین از ویژگی‌های دیگری برخوردار است که در ادامه آنها را مشاهده خواهید کرد.
جزئیاتی که توسط کیو گیمز اعلام شده‌اند:

بازی The Tomorrow Children مجموعه‌ای منحصر بفرد از اکشن، شبیه سازی، استراتژی و یک بازی اجتماعی است که تجربه منحصر بفردی را برای مخاطبین خود به ارمغان خواهد آورد. تحت عنوان “projection clones” بازیکنان وظیفه خواهند داشت تا در کنار یکدیگر فعالیت کنند تا این اتحاد منجر به درخششی برای همه گردد. با جمع‌آوری منابع، ساخت و آماده سازی شهر خود و با ساخت سازه‌های دفاعی در برابر هیولاهای غول پیکر کایجو “Izverg” از خود دفاع کنید.

در ادامه ویژگی‌های Founders Pack را مشاهده خواهید کرد:

  • Bourgeoisie papers: اولین گام‌های شما برای تبدیل شدن به یک ساکن از The Void. با جمع‌آوری “rezidenty” بازیکنان امتیاز شرکت در ساخت سازه‌ها و آیتم‌هایی که در ساخت شهر کاربرد دارند و همچنین امکان دسترسی به ابزار جدید و اضافه شدن توانایی در ساخت خانه‌های خاص تر را بدست خواهند آورد. همچنین شامل پنج دعوت نامه F2P جهت ارسال برای دوستان نیز می‌شود.
  • Lv1 Arms License: فعال کردن دسترسی به سلاح‌های با سطوح بالاتر در اسلحه فروشی شهر (امکان خرید آیتم‌های موجود در بازی با استفاده از واحد پولی رایج آن با انجام و تکمیل وظایف مختلف امکان‌پذیر است.)
  • Lv1 Tools License: فعال کردن دسترسی به ابزارهای با سطوح بالاتر در ابزار فروشی شهر (امکان خرید آیتم‌های موجود در بازی با استفاده از واحد پولی رایج آن با انجام و تکمیل وظایف مختلف امکان‌پذیر است.)
  • Eagle Corp. Jetpack: این آیتم امکان رسیدن به ارتفاعات جدید را برای شما محیا خواهد کرد در نتیجه به شما اجازه رسیدن به موقعیت‌های غیر قابل دسترس از جزیره را می‌دهد تا به منابع معدنی و آیتم‌های مخفی دسترسی پیدا کنید.
  • Exclusive PSN avatar pack: این بسته شامل ۳ محتوای انحصاری از آواتارهای PSN می‌باشد.
  • ۱۰۰۰ Freeman Dollars: واحد پولی بازی که امکان خریدهای متنوع از بازار سیاه را فراهم کرده و امکان دسترسی به سلاح‌های قدرتمندتر، ابزار و … را فراهم می‌نماید، همچنین امکان رشوه دادن نیز وجود خواهد داشت تا منافع شخصی بدست آورید.
0
0
برچسب‌ها:

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید