Gamescome 2016 | تصاویر زیبایی از عنوان Sea of Thieves منتشر شد

۲۶ مرداد ۱۳۹۵ - ۲۰:۵۴

جدیدترین ساخته استودیوی خلاق Rare امروز تصاویر جدیدی در نمایشگاه گیمزکام دریافت کرد. Sea of Thieves که از زمان معرفی بازخوردهای مثبت بسیاری دریافت کرد، یکی از آن عناوین جدید مایکروسافت است که انتظارات بسیاری از آن می‌رود. برای مشاهده تصاویر منتشر شده در ادامه با گیمفا همراه شوید.

Sea of Thieves قرار است در اوایل سال ۲۰۱۷ منتشر شود. این عنوان برای دو پلتفرم ویندوز ۱۰ و ایکس‌باکس وان منتشر خواهد شد و این دو پلتفرم نیز می‌توانند به‌راحتی به تجربه آن بایکدیگر بپردازند. Sea of Thieves از ویژگی کراس بای نیز پشتیبانی می‌کند. در ادامه تصاویر منتشر شده را مشاهده می‌کنید.

Rare پس از سال‌ها به ریشه‌های خود بازمیگردد. این تیم خلاق سال‌ها با ایده‌های فوق العاده سرکرده است و حال قرار بر این است که این ایده‌ها را در جدیدترین عنوان‌شان مشاهده کنیم. همانطور که اطلاع دارید در هفته گذشته شاهد بازگشایی نمایشگاه کامیک کان بودیم. عنوان Sea of Thieves به‌همراه چندین تن از توسعه دهندگان‌اش در این نمایشگاه حضور داشته و اطلاعات بیشتری را به هواداران دادند. وقتی از جو نیت، تهیه کنند اجرایی بازی درباره گیم‌پلی Sea of Thieves پرسیدند او اینطور پاسخ داد:

از همان ابتدای شروع پروژه ما قصد داشتیم عنوانی جذاب بسازیم که زندگی برروی عرشه کشتی و همچنین همکاری بازی‌بازان بایکدیگر را سرگرم کننده نشان دهد.

نخستین بار که نمونه‌های اولیه بازی را آزمایش میکردیم تنها از یک نقطه به نقطه دیگر میرفتیم اما بازهم جذاب بود. هیچ‌وقت فکر نمیکردم تنها نشستن روی دکل عرشه کشتی اینقدر گیرا باشد! باید بگویم که روی دکل بودن شبیه سوارکاری Red Dead Redemption است، اینکه اسب خود را را در RDR به این طرف آن طرف ببری واقعا گیرا است…شاید روی کاغذ متقاعد کننده به‌نظر نرسد اما وقتی گیم‌پلی را خودت تجربه میکنی منظور را میفهمید. حسی که تجربه RDR موقع سوارکاری میداد همانند فیلم‌های کابویی بود. حال Sea of Thieves حس فیلم‌های دزدان دریایی را میدهد. بازی بسیار درگیر کنندست اینکه بتوانی با تیمت کشتی رانی کنی، به ماجراجویی بروی و با استراتژی بجنگی و اینکه قادر باشی نقطه را در نقشه انتخاب کنی و فقط به سمت افق کشتی رانی کنی فوق العاده است.

تمامی این‌ها بخشی از هسته اصلی بازی هستند. همیشه در مواقعی که شروع به آزمایش بازی میکنیم و یک ساعت وقت میگذاریم، زمان از دست‌مان درمی‌رود و گذر آن را حس نمیکنیم و وقتی به خود میاییم که چندین ساعت گذشته است.

شاید بتوان گفت که این بزرگترین مشکل Sea of Thieves است چراکه بازی‌بازان گذر زمان را حس نمیکنند و از آن ساعتی که برنامه ریزی کردند بیشتر بازی می‌کنند. امیدوارم این درگیری باعث نشود که چیزی را در فر فراموش کنند و باعث شود آشپزخانه بسوزد!

در ادامه به بازی Monkey Island و سریال Black Sails به‌عنوان دو منبع الهام بخش اشاره شد.

Sea of Thieves قرار است در سال ۲۰۱۶ نسخه بتایی داشته باشد و در سه ماهه نخست سال ۲۰۱۷ نیز برای ایکس‌باکس وان و ویندوز ۱۰ منتشر خواهد شد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید