تیم ملی بسکتبال آمریکای سال ۱۹۹۲ به‌عنوان جایزه‌ی پیش‌خرید NBA 2K17 خواهد بود

۶ مرداد ۱۳۹۵ - ۱۸:۰۸

تیم ملی بسکتبال آمریکای سال ۱۹۹۲، بی‌شک برترین تیم بسکتبالی است که تاکنون دیده‌ایم و طبیعتا، پیش‌خریدکنندگان NBA 2K17 از اینکه این تیم به‌عنوان جایزه‌ی‌شان باشد، خوشحال خواهند بود. جهت کسب اطلاعات بیشتر در ادامه همراه گیمفا باشید.

در صفحه‌ی رسمی فیس‌بوک NBA 2K چنین گفته شد:

 

تیم ملی بسکتبال مردان آمریکای ۲۰۱۶، از جمله مربی، مایک شیشفسکی به NBA 2K17 راه می‌یابند! طرفدارانی که NBA 2K17 را پیش‌خرید کنند، تیم ملی بسکتبال مردان آمریکای ۱۹۹۲ که به “تیم رویایی” ملقب است، به‌عنوان جایزه دریافت خواهند کرد، به‌همراه لباس‌های خاص MyPLAYER جهت سفارشی‌کردن کامل این تیم بسکتبال.

تیم ملی رویایی آمریکا در سال ۱۹۹۲ شامل مجیک جانسون، مایکل جوردن، اسکاتی پیپن، کارل ملون، جان استاکتون، چارلز بارکلی، لری برد، کلاید درکسلر، پاتریک اوینگ، دیوید رابینسون، کریس مولن و کریستین لئتنر می‌شد. بدیهی است که آن‌ها مدال طلای الپمیک ۱۹۹۲ را برده‌اند و به عقیده‌ی خیلی‌ها، بهترین تیم تاریخ بسکتبال هستند.

اگر NBA 2K17 را پیش‌خرید کنید، شانس این را خواهید داشت تا با این تیم افسانه‌ای در مقابل تیم‌های دیگر بازی کنید و حتی با تیم آمریکای فعلی به‌رقابت بپردازید. تیم گلدن استیت واریرز هم تیمی مستحکم و قوی به‌نظر می‌رسد که کوین دورانت هم در آن دخیل است. کلیلوند کاوالیرز که لبرون جیمز در آن حضور دارد، قهرمان فعلی است، اما ممکن است با این تیم کش‌مکشی داشته باشند.

0
0
برچسب‌ها: ، ، ، ، ، ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید