گیفت کارت
گیفت کارت

دیوید کیج از ویژگی‌های گرافیکی Detroit: Become Human می‌گوید

۱۰ تیر ۱۳۹۵ - ۱۶:۳۸

بازی جدید کوانتیک دریم تحت نظارت و کارگردانی خالق افسانه ای‌، دیوید کیج، در همایش بازی‌های پاریس سال گذشته همه را مبهوت خود و نمایش E3 بازی نیز هایپ طرفداران را چندین برابر کرد. در مصاحبه‌ای جدید با این کارگردان خلاق، او درمورد تکنولوژی‌های جدید و ویژگی‌های گرافیکی Detroit: Become Human صحبت کرد. برای مطالعه جزئیات بیشتر با گیمفا همراه باشید.

آقای کیج ابتدا در مورد موتور جدید و همین‌طور قابلیت‌های سینمایی جدید آن در زمینه فیلم‌برداری گفت:

ما می‌خواستیم با بازی Detroit از مرزها و محدودیت‌ها عبور کنیم، پس به موتوری احتیاج داشتیم که به ما قابلیت‌های بیشتری، بخصوص در زمینه فیلم‌برداری و سینمایی، بدهد. همچنین به نورپردازی واقع‌گرایانه احتیاج داشتیم، و در نتیجه یک موتور کاملا جدید را از اول طراحی کردیم.

کوانتیک دریم بر روی عناصر گرافیکی جدیدی کار کرده‌است که از آن‌ها می‌توان به سایه‌های جدید برای صورت و پوست و همین‌طور ویژگی براق‌شدن گوش‌ها وقتی نور پشت آن‌ها است، اشاره کرد.

ما سایه‌های پوست، مو و چشم ساخته‌ایم. همین‌طور یک حالت نیم‌شفاف وجود دارد و وقتی نور زیادی پشت گوشتان باشد، به رنگ قرمز در می‌آید.

با اینکه کوانتیک دریم تمرکز زیادی بر روی ویژگی‌های گرافیکی بازی داشته‌است، دیوید کیج درک می‌کند که این شاید برای عده زیادی اصلا مهم نباشد و ارزش خود را برروی دیگر المان‌های بازی قرار دهند.

ما با تمامی این تکنولوژی‌ها بازی می‌کنیم اما بازیکنان لزوما نباید به آن اهمیتی بدهند، چراکه بیشتر ابزار هیجان سازندگان و گیک هاست!‌ ما امیدواریم که بازیکنان، حتی اگر به این تکنولوژی‌ها علاقه ندارند، در نهایت از چیزی که برروی صفحه نقش می‌بندد لذت خواهند برد.

Detroit داستانی است از تعامل انسان‌ها و ربات‌ها در دنیای پیشرفته‌ای که همه‌چیز با صنایع دیجیتالی و تکنولوژی‌های کم‌نظیر دنبال می‌شود. بازی جدید دیوید کیج به صورت انحصاری برای پلی‌استیشن ۴ در دست ساخت قرار دارد اما هنوز تاریخ مشخص دقیقی از آن نداریم. نظر شما در مورد این قضیه چیست و چه چیزی برایتان مهم است؟‌ گرافیک یا دیگر عناصری که یک بازی ویدیویی را می‌سازند؟

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید