دموی رایگان Doom تمدید شد | نحوه دریافت دمو در برای هر سه پلتفرم

۱ تیر ۱۳۹۵ - ۰۲:۳۹

شب یکشنبه هفته گذشته، بتزدا دمویی از عناون شوتر اول شخصش منتشر کرد که در آن به بازیکنان اجازه داده شده بود اولین مرحله این عنوان موفق را بازی کنند. در ابتدا قرار بود این دمو فقط در هفته هماورد E3 2016 در دسترس باشد. ولی توسعه‌دهنده بازی، اید سافت‌وِر، اعلام کرده است که این دمو تمدید شده است؛ البته مدت زمان آن هنوز مشخص نیست. در ادامه با نحوه دریافت این دمو برای هر سه پلتفرم پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی با ما همراه باشید.

در هر صورت، می‌توانید این دمو را بسته‌ به پلتفرمتان، از یکی از سه لینک زیر دریافت کنید:

این دمو تنها برای بخش داستانی بازی است و بخش چند نفره شامل آن نمی‌شود.

عنوان Doom در ماه مِه عرضه شد و به‌خاطر بخش تک‌نفره‌اش مورد تحسین واقع شد. ولی انتقادهایی نیز به از سویی به بخش چندنفره بازی وارد شدند تا در هماورد E3 2016 بنزدا اعلام کرد تعدادی قابلیت جدید درقالب چند بروزرسان رایگان و یک محتوای الحاقی رایگان به بخش چند نفره افزوده خواهد شد.

تهیه‌کننده بازی مارتی استرِیتون در هماورد E3 2016 به وبسایت گیم‌اسپات گفته است که اید سافت‌ور قصد دارد محیطی شبیه راکت‌لب‌های بازی Rocket League بسازد تا مادهای بازی قبل از انتشار عمومی در آن آزمایش شوند. همچنین در جهت محتوای بیشتر برای بخش تک‌نفره، استریتون گفته است اید سافت‌ور قصد دارد دو چیز (محتوا) را به‌زودی برای بازی عرضه کند.

0
0
برچسب‌ها: ، ، ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید