فهرست بازی‌های آینده بتسدا لو رفت؛ از ریمستر Fallout 3 و Oblivion تا بازی جدید Doom و Dishonored 3

محمد حسین کریمی
۲۸ شهریور ۱۴۰۲ - 13:29

در دادگاه جدید برگزار شده میان FTC و مایکروسافت، اسنادی منتشر شده‌اند که پروژه‌های آیندۀ شرکت بتسدا از جمله اسم‌رمزها، ریمسترها و بازی جدید فرنچایزهای شناخته شده را فاش می‌کنند. منتظر بازی‌های جدید Doom و Dishonored باشید.

همان‌طور که پیش از این نیز برخی منابع داخلی اشاره داشتند، ریمستر The Elder Scrolls: Oblivion برنامه‌ریزی شده و احتمالاً در دست ساخت قرار دارد، اما برای اولین بار به ریمستر Fallout 3 نیز اشاره شده است. از سوی دیگر، به نظر می‌رسد که نسخۀ بعدی Doom تحت نام Doom Year Zero منتشر خواهد شد و Dishonored 3 نیز برای سال‌های پیش‌رو برنامه‌ریزی شده است. در اسناد مذکور اسم‌رمزهای Project Kestrel و Project Platinum در کنار ادامۀ GhostWire: Tokyo نیز دیده می‌شود.

در ادامه، تصویری از بازی‌های برنامه‌ریزی شدۀ بتسدا برای چند سال آینده را مشاهده می‌کنید (این برنامه در سال ۲۰۲۰ تنظیم شده و بسیاری از عناوین تاخیر خورده‌اند):

نظر شما در این باره چیست؟

World eatersاوردک تک تک ورژن ۴.۳Matin BarkatDARKSIREN(شاه غاز ها) Mr GooseKratoslul-bookRezaOmenPop_StarArmanManaAlan WakeVisible gamer manJim HawkinsSoWuupHELLO.BROTHERImmortal SpartanMahanTES fan人Acker益man人more

مطالب مرتبط سایت

تبلیغات

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید