Gwent: The Witcher Card Game – سازندگان نمی‌خواهند که کسی با پول برتری پیدا کند

۲۹ خرداد ۱۳۹۵ - ۱۸:۵۶

استودیو سی‌دی پراجکت رد در حین برگزاری کنفرانس E3 شرکت مایکروسافت، اقدام به معرفی بازی Gwent: The Witcher Card Game کرد و تریلر آن را می‌توانید تماشا کنید. با اینکه بازی نامبرده رایگان است، سازندگان آن قصد ندارد که اجازه بدهند فردی با پرداخت پول بیشتر، به راحتی بر دیگر بازیکنان چیره شود. جزئیات بیشتر در ادامه مطلب موجود است.

بازی‌های رایگان (free to play) چندان سابقه درخشانی در زمینه دارا بودن عدالت میان کاربران خود نیستند و در آنها زیاد دیده می‌شود که افرادی با پرداخت پول بیشتر و خرید محتویات، به راحتی در برابر بقیه به پیروزی دست پیدا می‌کنند.

سایت پی‌سی گیمر به تازگی مصاحبه‌ای با دیمین مونیر، طراح ارشد بازی Gwent: The Witcher Card Game داشته و او گفته است که سازندگان از این موضوع جلوگیری می‌کنند. او می‌گوید:

ما خواستار این نیستیم که چنین افرادی نسبت به دیگران که پولی پرداخت نمی‌کنند، برتری پیدا کنند و از طرفی هم نمی‌خواهیم که برای بدست آوردن دسته کارت‌ها، نیاز به بازی کردن سخت و طولانی مدت باشد. ما بر روی سیستمی کار کرده‌ایم که فعلا به شما نمی‌گوییم به چه صورت است زیرا واکنش را نمی‌دانیم چطور خواهد بود اما سیستم طوری عمل ‌می‌کند، تا شما بتوانید بدون پرداخت هر گونه پولی به رقابت بپردازید و هدف ما این است که اگر حس کردید نیاز به پرداخت مبلغی دارید، مانعی وجود نخواهد داشت اما چنین چیزی هیچ وقت به شما گفته نمی‌شود؛ شما به یک دیواری بر می‌خورید که باید پول پرداخت کنید.

مونیر در ادامه پیرامون نحوه خرج کردن پول با خرید دسته کارت‌ها صحبت کرده است. هر بسته‌ای که شما می‌خرید، دارای ۵ کارت است. ۴ کارت به صورت تصادفی به شما داده می‌شود و یک کارت را از میان سه گزینه کمیابی که در اختیار شما قرار می‌گیرد می‌توانید انتخاب کنید. مونیر می‌گوید:

ما با خود گفتیم بسیار خوب اگر دوست دارید پولی خرج کنید، مشکلی نیست اما ما می‌خواهیم کاری فراتر از ارائه ۵ کارت تصادفی انجام دهیم. پس می‌گوییم که این چهار کارت تصادفی را دریافت کرده و یکی را هم خودتان انتخاب کنید.

Gwent: The Witcher Card Game در سپتامبر ۲۰۱۶ برای رایانه‌های شخصی، پلی‌استیشن ۴ و ایکس‌باکس وان منتشر می‌شود.

0
0

بیشتر بخوانیدنظرات

دیدگاهتان را بنویسید