E3 2016| محتوای نسخه‌های ویژه For Honor مشخص شد

۲۵ خرداد ۱۳۹۵ - ۲۲:۲۶

در E3 2016 یوبی‌سافت یک تریلر سینمایی و یک نمایش طولانی از گیم‌پلی بخش تک‌نفره For Honor نشان داد. جای تعجبی هم نیست که بازی قرار است پس عرضه، محتوای دانلودی اضافی دریافت کند و یوبی‌سافت از دو نسخه ویژه از بازی که تمام بسته‌های الحاقی را دارا است رونمایی کرد.

اولین نسخه که لوکس نام دارد، شامل یک‌سری محتوای اضافی می‌شود. یوبی‌سافت آن را یک محتوای با ارزش و منحصر به‌فرد توصیف کرده است و این نسخه دارای آیتم‌های شخصی‌سازی انحصاری، یک ادای ویژه برای تمام قهرمان‌ها و موارد بیشتری خواهد بود. قیمت نسخه لوکس ۷۰ دلار ثبت شده است.

نسخه گلد هم شامل تمام محتوای نسخه لوکس می‌شود اما یک سیزن‌پس با خود به‌همراه دارد. یوبی‌سافت دقیقا نگفته برای بازی گسترش‌دهنده عرضه می‌شود اما در بیانیه این کمپانی ذکر شده سیزن‌پس به‌ بازی‌بازان اجازه دسترسی به محتوای اضافی و منحصر به‌فردی را می‌دهد. نسخه گلد عنوان For Honor قرار است ۱۰۰ دلار قیمت داشته باشد.

اگر شما هر نسخه از بازی را پیش‌خرید کنید، بسته Legacy Battle را دریافت خواهید کرد که به شما ۳ طرح اضافی برای زره می‌دهد. در تصاویر دیده می‌شود که این بسته شامل اسکین برای هر حزب هم خواهد شد: سامورایی، وایکینگ و شوالیه.

اسکین‌های بسته Legacy Battle

0
0
برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید