E3 2016 | کونامی اولین تریلر PES 2017 را منتشر کرد

۲۵ خرداد ۱۳۹۵ - ۲۱:۵۵

کونامی به‌طور رسمی اولین تیزر تریلر بازی PES 2017 را منتشر کرد که در آن، رقابت بین دو تیم آرسنال و اتلتیکو مادرید نمایش پیدا می‌کند. در ادامه با گیمفا همراه باشید.

کونامی طی چندسال گذشته سخت کوشیده‌ است تا از رقیب قدیمی PES یعنی سری FIFA، محصول الکترونیک آرتز،‌ پیشی بگیرد. حال به‌نظر می‌رسد آنها در سال جاری می‌خواهند عنوان فوتبالی خود را به سطح و درجه کیفی بالایی برسانند.

در این تریلر، بازیکنانی همچون پتر چک، الکسیس سانچز، اولیویِر ژیرو و مِسوت اوزیل در بین بازیکنان تیم آرسنال به‌ چشم می‌خورند. شما می‌توانید تریلر منتشرشده را در پایین با کیفیت ۴۸۰p مشاهده نموده و یا در قالب هر سه کیفیت ۷۲۰p ،۱۰۸۰p و ۴۸۰p دریافت نمایید:

دریافت با کیفیت ۱۰۸۰p

دریافت با کیفیت ۷۲۰p

دریافت با کیفیت ۴۸۰p

این عنوان قصد دارد تا حرکات بازیکنان را به دقیق‌ترین شکل ممکن پیاده‌سازی کند و برای محقق ساختن این موضوع، از قابلیت تیم آی‌دی و پلیر آی‌دی کونامی بهره می‌برد. همچنین همانطور که در تریلر مشاهده می‌شود، قابلیت «لمس حقیقی» نقش به‌سزایی در توسعه بازی داشته است.

کونامی توضیحات زیر را در یک کنفرانس خبری که اخیرا برگزار شد، گفته است:

Pes 2017 بر اساس اصول «واقعیت کنترل [توپ]» ساخته شده است تا گیم‌پلی بازی را توسط المان‌های شگفت‌انگیز و جدید کنترل و استاندارد‌های تازه بصری و بدون فداکردن چیزی که PES را به موفقیت رساند (بازی‌کردن با دوستان) به سطح [کیفی] جدیدی برساند. همچنین موتور گرافیکی مخصوص این کمپانی، موتور FOX وظیفه پردازش گرافیکی این بازی را دارد. همچنین کونامی درنظر دارد تا با تمرکز بر کنترل توپ، ارسال و دریافت پاس و هوش مصنوعی بازی را به آن سطج از واقعیت [که مد نظر کونامی است] برساند.

همچنین گرافیک بازی نسبت به سال گذشته ارتقا پیدا کرده است و رفتار بازیکنان در زمین واقع گرایانه‌تر شده است. همچنین در کنار هوش مصنوعی انطباقی، صدها انیمیشن‌ به بازی اضافه شده اند.

0
0
برچسب‌ها: ، ، ، ، ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید