عنوان جدید یوبی‌سافت به نام Grow Up در وب‌سایت PEGI فهرست شد

۲۴ خرداد ۱۳۹۵ - ۱۳:۲۸
س

همان‌طور که می‌دانید، کنفرانس یوبی‌سافت در E3، فرداست و عناوین زیادی معرفی خواهند شد. به تازگی هم عنوان جدیدی از یوبی‌سافت به نام Grow Up در وب‌سایت PEGI فهرست شده است. در ادامه‌ی خبر با گیمفا همراه باشید.

فردا، یوبی‌سافت در E3 کنفرانس خود را برگزار خواهد کرد و Ghost Recon: Wildlands، Watch Dogs و چند عنوان دیگر را معرفی می‌کند و به نمایش خواهد گذاشت. با این حال، با توجه به وب‌سایت PEGI اروپا، عنوان جدید از یوبی‌سافت به نام Grow Up فهرست شده است.

در فهرستی که منتشر شده، Grow Up را برای ایکس‌باکس‌وان، رایانه‌های شخصی و پلی‌استیشن ۴ ثبت کرده است. جالب است که تاریخ انتشار بازی، مصادف با روز کنفرانس یوبی‌سافت در E3 است. ممکن است که منظور از این تاریخ، انتشار آن در همان روز یا فقط معرفی آن باشد. وب‌سایت PEGI اطلاعات بیشتری از بازی به اشتراک نگذاشته و سبک بازی را در ” متفرقه ” قرار داده است.

س

ممکن است که Grow Up، به Grow Home ربط داشته باشد

ممکن است که Grow Up، به Grow Home مرتبط باشد. Grow Home عنوانی سه‌بعدی پلتفرمر است که در ۲۰۱۵ منتشر شد. اگر توجه کنید، هردو بازی دارای کلمه‌ی رشد ( Grow ) هستند و ممکن است که به هم مربوط باشند.

باید تا ۲۵ خرداد و ساعت ۰۰:۳۰ صبر کنیم تا شاید Grow Up واقعیت داشته باشد؛ گرچه در مورد مربوط بودن آن با Grow Home مطمئن نیستیم. همچنین می‌دانیم که به علاوه‌ی عناوین Watch Dogs 2 و Ghost Recon: Wildlands، آی‌پی جدیدی از سوی‌ یوبی‌سافت معرفی خواهد شد که تا به حال جزئیاتی از آن به بیرون درز پیدا نکرده است. عنوان اکشن و شمشیری For Honor هم که تیزر آن در اوایل هفته منتشر شد، نمایشی در E3 خواهد داشت. منتظر گیمفا برای پوشش زنده‌ی کنفرانس یوبی سافت باشید.

 

 

 

0
0
برچسب‌ها: ، ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید