تماشا کنید: تاریخ عرضه Titanfall 2 ساعاتی پیش از کنفرانس الکترونیک‌آرتز در E3 2016 تایید شد

۲۳ خرداد ۱۳۹۵ - ۲۲:۱۱

تاریخ عرضه بازی Titanfall 2 و بخش‌هایی از گیم‌پلی آن توسط تریلری که در زمان تمرین الکترونیک‌آرتز برای همایش E3 این شرکت از این بازی پخش شد، لو رفت. با ما در ادامه مطلب همراه باشید.

معرفی این تریلر توسط دِوین بِنِت انجام شده و بخش تک‌نفره این بازی را نشان می‌دهد. بطورخلاصه مواردی که از این تریلر قابل دریافت هستند این است که این بازی شامل ۶ تایتان جدید با قابلیت‌های متفاوت و منحصر به فرد مربوط به هر کدام خواهد بود و تنظیمات سفارشی‌سازی در این بازی قرار گرفته اند. همچنین بخش چندنفره تحت عنوان بررسی فنی پیش از نمایش تریلر بررسی شد.

دِوین بِنِت در مورد کمپین تک‌نفره این بازی گفت:

 در کمپین تک‌نفره بازی Titanfall 2، بازیکن به اعماق دنیای Titanfall می‌رود و شاهد پیوستگی هرچه بیشتر خلبان و تایتان خواهیم بود و امکان کنترل کامل برروی حرکات و مبارزات تایتان امکان پذیر خواهد بود.

براساس توضیحاتی که در تریلر داده می‌شود، خلبان اصلی تایتان کشته شده و اکنون با خلبان جدیدی روبرو هستیم و در ادامه نوع جدیدی از دشمنان را خواهیم دید. بنظر می‌رسد که سرعت تایتان‌های جدید نسبت به نسخه قبلی بیشتر شده و همانطور که گفته شد، هر تایتان از قابلیت منحصر به فرد خود برخوردار است. بطور مثال یکی از اسلحه gatling برخوردار بوده و دیگیری امکان اجرای حرکات کُنگ‌فو را خواهد داشت. در یکی از صحنه‌ها، بازیکن وارد کابین خلبان تایتان شده و سپس از طریق فضا وارد میدان نبردی می‌شود.
در پایان این تریلر تاریخ عرضه این بازی ۲۸ اُکتبر (۷ آبان) اعلام می‌شود و همانطور که پیش از این گفته شده بود پلتفرم‌های این بازی پلی‌استیشن۴‌، ایکس‌باکس‌وان و رایانه‌های شخصی خواهند بود.

با لو رفتن ویدئو این بازی، الکترونیک‌آرتز و استودیوی ریسپاون تریلر رسمی را منتشر کردند که در ادامه می توانید آن را مشاهده کنید.

 


تریلر رسمی بازی:

 

دانلود با کیفیت ۷۲۰p

دانلود با کیفیت ۴۸۰p

0
0

بیشتر بخوانیدنظرات

دیدگاهتان را بنویسید