Red Dead Redemption 2 – یافته‌شدن شواهد در وب‌سایت راکستار و شایعه حضور در E3

۲۲ خرداد ۱۳۹۵ - ۱۱:۴۲

اگر به‌ازای یافتن کلمات Red Dead Redemption 2 در اینترنت به من هزار تومان می‌پرداختند، در حال حاضر یک میلیاردر بودم! امروز ما توانستیم شواهدی از حضور بازی Red Dead Redemption 2 را در وب‌سایت رسمی راکستار، توسعه‌دهنده‌ی این بازی پرطرفدار بیابیم. این‌ها جملاتی بودند که منبع خبری ما، مطلب داغش را با آنان آغاز کرد. در ادامه با ما همراه شوید.

مسلما همگی می‌دانیم که راکستار هیچ اطلاعاتی را از Red Dead Redemption 2 منتشر نکرده و حتی حضور این بازی در E3 2016 را نیز اعلام ننموده است؛ اما اتفاقی که نظر ما را جلب کرد این بود که ناگهان لیست جدیدی در بخش Red Dead سایت منتشر شد؛ قسمتی از سایت که در آن نام همه‌ی بازی‌های سری Red Dead از جمله نسخه‌ی «رستگاری»، «کابوس‌های زنده» و «هفت‌تیر» ذکر شده است؛ ولی بازی چهارم که در لیست قرار گرفته بود، اگرچه عنوان خاصی نداشت، ولی همراه با یک متن بود.
hiddentext
بله، متنی که ذکر کردیم همین است. در ادامه وب‌سایت از سایتی رسمی در این باره لینکی داد که در نهایت به هیچ چیزی ختم نشد.
طبیعتا این اتفاق توسط راکستار و به‌طور غیرعمدی روی داده است. شما می‌توانید در تصاویر زیر، مدارکی از وجود Red Dead Redemption 2 در E3 2016 را مشاهده نمایید:

تصویر اول

تصویر دوم

 

البته این صحبت‌ها تنها در حد شایعه هستند و فعلا نمی‌تواند از صحت آن‌ها مطمئن بود. چند روز پیش بود که فروشگاه آلمان پلی‌استیشن، نام نسخه‌ی بعدی Red Dead را به‌جای Red Dead Redemption 2، عنوان Red Dead Badlands اعلام کرد. لازم به‌ذکر است که تیک‌تو اعلام نمود برنامه‌ای بزرگ برای E3 2016 دارد که با این صحبت، همه‌ی اذهان به‌طورناخودآگاه به‌سوی سری Red Dead می‌رود.
نظر شما در این باره چیست؟ آیا Red Dead بعدی را در E3 2016 مشاهده خواهیم کرد؟
0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید