Overwatch – بازیکنانی که با خشم از بازی خارج می‌شوند تنبیه سختی دریافت می‌کنند

۲۱ خرداد ۱۳۹۵ - ۱۰:۴۵

بازی Overwatch دارای یک سیستم تحت عنوان “مجازات ترک کنندگان” است و این مورد بازیکنانی که با خشم بازی را یک دفعه رها کرده و خارج می‌شوند را تنبیه می‌کند. برای توضیحات ارائه شده پیرامون این قابلیت، با ما در ادامه مطلب همراه باشید.

طبق توضیحات ارائه شده از طرف مدیر روابط عمومی، Overwatch دارای یک آستانه برای میزان بازی‌های انجام شده نسبت به بازی‌های کامل شده است در صورتی که تعداد بازی‌های تکمیل شده از این آستانه پایین‌تر برود، بازیکن پیغام اخطاری را دریافت خواهد کرد.

قطع اتصال اینترنت بر اساس ۲۰ بازی آخر فرد محاسبه خواهد شد. اگر پس از دریافت اخطار، بازیکن همچنان به ترک بازی‌ها ادامه دهد، در جلسات آینده خود ۷۵ درصد XP کمتری را دریافت می‌کند. این جریمه زمان‌دار نیست و بازیکنان می‌توانند پس از گذر از میزان آستانه آن را از روی خود بردارند.

اگر بازیکنی اتصال اینترنت خود را از دست بدهد یا بدلیل نداشتن فعالیت در بازی بیرون انداخته شود، باز هم به عنوان ترک کننده شناخته خواهد شد به گونه‌ای که انگار از قصد این کار را می‌کند.

یک سری نکات و جزئیات مهم نیز در رابطه با مجازات ترک کنندگان را در زیر مشاهده می‌کنید:

  • اگر بازی خود را تا قبل اینکه بخش Assemble Your Team پایان یابد ترک کنید، جز فرد ترک‌کننده قلمداد نخواهید شد و آستانه آن را حساب نمی‌کند.
  • اگر بازی را به پایان برسانید، به عنوان یک بازی تکمیل شده شناخته می‌شود و اگر ببرید و یا پس از پایان بازی را ترک کنید، مشکلی نخواهد بود.
  • اگر بعد از  بخش Assemble Your Team و شروع بازی تیم خود را رها کنید، فرد ترک کننده قلمداد خواهید شد.

با این توضیحات پس یک مورد را همیشه در نظر داشته باشید: به خاطر عصبانیت ناگهان بازی را رها نکنید.

0
0

بیشتر بخوانیدنظرات

دیدگاهتان را بنویسید