تماشا کنید: معرفی نسخه بازسازی شده Final Fantasy 12: The Zodiac Age

۱۷ خرداد ۱۳۹۵ - ۱۸:۲۴

شایعاتی در مورد نسخه بازسازی شده بازی Final Fantasy 12 وجود داشت که اکنون تایید شده اند. با ما در ادامه مطلب همراه باشید.


نسخه بازسازی شده بازی Final Fantasy 12: The Zodiac Age در سال ۲۰۱۷ برروی پلی استیشن ۴ در ژاپن عرضه خواهد شد. البته هواداران این بازی بر روی پلتفرم رایانه‌های شخصی، نیازی نیست که زیاد نگران باشند چرا که احتمالا این عنوان هم به استیم خواهد آمد. استیم در حال حاضر بزرگترین مجموعه بازی‌های Final Fantasy را نسبت به هر کنسولی دارد و بعید نیست که Final Fantasy 12 هم اضافه شود. نسخه بازسازی شده شده Final Fantasy 10 هم یک هفته قبل از عرضه در استیم بود که معرفی شد.

امکان برداشته شدن محدودیت انتشار این نسخه در ژاپن وجود دارد چراکه در کلیه تصاویر انتشار یافته از این بازی، شاهد وجود زیرنویس های انگلیسی هستیم و امکان حضور این بازی در سایر کشورها نیز وجود خواهد داشت.

باعث خوشحالی هواداران این بازی خواهد بود که بشنوند این بازی از سیستم International Zodiac Job استفاده خواهد کرد که برخلاف کلمه بین المللی (International) موجود در نام آن، بازی Final Fantasy 12 تنها در آسیا منتشر شد، گرچه یک بهینه ساز غیر رسمی انگلیسی برای آن انتشار یافت.

دانلود با کیفیت ۷۲۰p

دانلود با کیفیت ۴۸۰p

 

0
0

بیشتر بخوانیدنظرات

دیدگاهتان را بنویسید