از این پس تبلیغات در Minecraft جایگاهی ندارند

۱۲ خرداد ۱۳۹۵ - ۱۵:۳۳

استدیو موجنگ که توسعه دهنده بازی محبوب Minecraft است خلاقیت بازیکنان در خلق بعضی از اشکال را محدود می‌کند. با گیمفا همراه باشید.

به طور خلاصه می‌توان گفت بازیکنان می‌توانند هرآنچه که می‌خواهند بسازند مگر اینکه تبلیغی برای محصولی باشد. از هم اکنون این مسئله برخلاف قوانین بازی تلقی می‌شود.

رئیس ارتباطات خلاق استدیو موجنگ آقای اُوِن هیل در پستی در بلاگش گفت:

ما می‌خواهیم جامعه‌ی Minecraft را در جهت استفاده از خلاقیتشان برای تولید سرمایه‌شخصی قدرت بدهیم اما از این موضوع که محصولی بی‌ربط با بازی، هدف بازی قرار بگیرد خوشحال نیستیم.

پیشتر، شرکت‌هایی همچون رستوران‌ها، بندهای موسیقی، فیلم‌ها می‌توانستند محصولاتشان را تبلیغ کنند حتی کار به جایی می‌رسید که سیاستمداران هم می‌توانستند کمپین‌های سیاسی‌شان را در Minecraft تبلیغ کنند. اما بر اساس قوانین جدید این بازی این امکان دیگر وجود ندارد.

البته ناگفته نماند که همچنان طرفداران قادرند رسانه یا تصویر موضوع مورد علاقه‌شان را بسازند.

البته باید این مسئله را ذکر کنم که طرفداران یک رستوران خاص، فیلم یا چیزهای دیگر، آزادند تا چیزی بسازند که نماینده محصولشان باشد تا جایی که این ساختن هدف یا تمرکز برای فروش آن چیز نباشد. قوانین جدید فقط شامل شرکت ها یا سازمان هایی می‌شود که از Minecraft برای فروختن یا بالا بردن ارزش محصولشان استفاده می‌کنند.

 

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید