تاریخ دقیق آنلاین شدن سرورهای Overwatch مشخص شد

۱ خرداد ۱۳۹۵ - ۱۳:۴۴

شرکت بلیزارد به تازگی ساعت تاریخ دقیق آنلاین سرورهای بازی Overwatch را مشخص کرده است و سرورهای این بازی کمی زودتر از آن چیزی که انتظار آن را داشته ایم، شروع به کار خواهند کرد. برای جزییات بیشتر با گیمفا همراه باشید.

همانند نسخه بتای آزاد، سرورهای بازی Overwatch نیز به طور هم زمان در سه شنبه 24 ماه مه 2016( 4 خرداد 1395) در ساعت 12 ظهر به وقت بریتانیا( مصادف با دوشنبه 23 مه 2016 و  ساعت 4 بعد از ظهر به وقت غرب/ 7 غروب به وقت شرق آمریکا آنلاین خواهند شد.

همان طور که می دانید نسخه فیزیکی عنوان Overwatch نیز در روز دوشنبه 23 ماه مه( 3 خرداد) توزیع می شود تا تمامی کاربران بتوانند قبل از انتشار این عنوان در روز سه شنبه، نسخه فیزیکی آن را تهیه کنند. راهنمای نصب عنوان Overwatch نیز بر روی بلاگ شرکت بلیزارد با جزییات کامل قرار گرفته است. بنابراین اگر نسخه فیزیکی رایانه های شخصی این عنوان را تهیه کنید، ابتدا باید نرم افزار Battle.net را دانلود کرده و پس از وارد کردن سی دی کی و فعال سازی آن در وب سایت  Battle.net، بازی را از طریق این برنامه نصب کنید. اما اگر بازی را از قبل و در هنگام آزمایش بتا بر روی سیستم خود نصب کرده باشید، برنامه Battle.net به طور خودکار با دانلود و به روز رسانی فایل های بازی، آن را نصب و آماده اجرا می کند.

به گفته شرکت بلیزارد، نسخه رایانه های شخصی عنوان Overwatch از امروز یعنی 20 ماه مه( 1 خرداد 1395) به همراه نسخه اکس باکس وان این عنوان برای پیش دانلود در دسترس هستند اما در ارتباط با پیش دانلود نسخه پلی استیشن 4 هنوز اطلاعاتی در دست نیست و شرکت بلیزارد نیز در این رابطه چیزی نگفته است.

اگر نسخه بتای عنوان Overwatch را تجربه کرده باشید مطمئنا با گیم پلی این عنوان به خوبی اشنایی دارید و همان طور که می دانید شرکت بلیزارد با توجه به بازخوردهای نسخه بتای محدود این عنوان، تصمیم گرفته است تا حالت رقابتی( Competitive) را از نسخه بتای عمومی و حتی از نسخه نهایی این عنوان حذف کرده و بلیزارد قصد دارد روی این بخش بیشتر کار کرده و با رفع اشکالات آن نسخه بهبود یافته ای را منتشر کند. بنابراین به نظر می رسد نسخه بهبود یافته این حالت به همراه محتویات دیگری که هنوز معرفی نشده اند، مدتی بعد از انتشار عنوان Overwatch در دسترس خواهند بود.

عنوان Overwatch در تاریخ ۲۴ مه 2016(مصادف با سه شنبه ۴ خرداد 1395) برای کنسول های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان  و رایانه های شخصی منتشر خواهد شد.

برنامه زمانی کامل آنلاین شدن سرورهای عنوان Overwatch را می توانید در قسمت پایین مشاهده کنید:

 

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید