سازندگان Dying Light در حال کار برروی دو بازی جدید هستند

۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۵ - ۱۳:۵۴

به‌نظر می‌رسد تک‌لند هم‌اکنون برروی دو بازی جدید کار می‌کند و یکی از آن‌ها کاملا غیر منتظره است. احتمالا نسخه دوم Dying Light یا Hellraid در دست ساخت قرار دارد اما از بین این دو عنوان، فقط یکی از آن‌ها منتشر می‌شود.

با توجه به گزارشات منتشر شده توسط GamePressure.com، پاول مارچیوکا به عنوان مدیر عامل و موسس تک‌لند در یک مصاحبه مطبوعاتی لهستانی گفت:

ما در حال کار برروی نه یکی، بلکه دو عنوان جدید هستیم.

وی همچنین ادامه داد:

ما تخمین زده‌ایم که به‌طور کلی بودجه ساخت ‌آن‌ها تقریبا 77 میلیون دلار است بنابراین می‌توان آن‌ها را AAA نامید.

تیم‌های وروتسواف و ورشوی تک‌لند هر کدام وظیفه ساخت یکی از این پروژه‌ها را دارند و استودیویی که در شهر ونکوور قرار دارد هم برای آن‌ها پشتیبانی فراهم می‌کند. تک‌لند قصد دارد هر دو عنوان را ظرف دو سال به انتشار در آورد.

مارچیوکا طی یک صحبت مستقیم با GamePressure.com تایید کرد که یکی از این دو پروژه قرار است تا یک IP کاملا جدید باشد. توضیحات وی در این رابطه:

یک بازی فانتزی به‌همراه یک جهان باز بزرگ و عناصر نقش‌آفرینی!

بازی همچنین از بخش تک‌نفره و Co-Op چندنفره هم پشتیبانی می‌کند. او همچنین تایید کرد که این یک بازی تکامل یافته از Hellraid نخواهد بود.

دومین پروژه مرموز می‌تواند مربوط به Hellraid یا ادامه Dying Light باشد. لازم به‌ذکر است که پشتیبانی از Dying Light ادامه خواهد داشت اما محتوای دانلودی جدیدی برای بازی عرضه نمی‌شود.

0
0

بیشتر بخوانیدنظرات

دیدگاهتان را بنویسید